Povratak

Menadžer za rad s trgovačkim lancima (m/ž)

NIBELUNG ENTERPRISE d.o.o.
Prijava do: 06. 10. 2024.
Plaća: Od 2000 EUR do 5000 EUR
Lokacija rada: Hrvatska, rad od kuće

Opis posla

- sklapanje ugovora s trgovačkim lancima za nabavu proizvoda (suncokretovo ulje i pšenično brašno) pod našim ili njihovim privatnim trgovačkim markama (Hrvatska, Slovenija, Bosna i Hercegovina) - prihvaćanje narudžbi - dogovaranje cijena i akcija - kontrola isporuke narudžbi - kontrola povrata potraživanja - održavanje dobrih i dugoročnih odnosa
Vrsta poslaStalni radni odnos, Honorarno, Partnerska suradnja

Od vas očekujemo: - iskustvo u radu s trgovačkim lancima (kategorija prehrana) - sposobnost pregovaranja i izgradnje dugoročnih odnosa s klijentima/partnerima - poznavanje hrvatskog i engleskog jezika je obavezno; dodatna prednost bit će poznavanje stranog jezika: slovenski/talijanski/njemački
Stručna spremaViša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visokokvalificirani
Minimalne godine radnog iskustva1-3

- radno vrijeme: 10:00 – 16:30 h u uredu u centralnom dijelu Rijeke, postoji također mogućnost rada na daljinu (raspravlja se individualno) - radno vrijeme: pon – pet - plaća: plaća + postotak dobiti bez gornjeg limita (2000 – 5000 eur) - godišnji odmor: 4 puta godišnje - plaćena korporativna komunikacija - plaćeni poslovni putovi - karijerni rast do šefa prodaje - dodatni bonusi za visoka postignuća na poslu: plaćeno parkiranje, obrazovanje djece i najam
https://nibelung-enterprise.com/Žabica 1, 51000 RijekaNIBELUNG ENTERPRISE je trgovačka tvrtka koja djeluje u području koje je uvijek traženo, unatoč financijskim krizama, ratovima i pandemijama. Potreba za hranom neće nestati, stoga ćemo uvijek imati posla. Mi smo glavni uvoznik, trgovac i distributer prehrambenih proizvoda koji su svima potrebni. Biramo kvalitetne proizvode od pouzdanih proizvođača i dostavljamo ih potrošačima u južnoj i središnjoj Europi, osiguravajući dostupnost osnovnih prehrambenih proizvoda. Naše aktivnosti podržavaju stabilnost i dobrobit društva osiguravajući da hrana uvijek bude dostupna, čak i u teškim vremenima.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen26. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Management iznosi 2651.58 EUR