Povratak
Umirovljenici

Komercijalni predstavnik - komercijalist na terenu (m/ž)

IGRAČKA STIKI STAKI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu dječjih igračaka
Prijava do: 25. 10. 2024.
Lokacija rada: Poreč

Opis posla

Prodaja didaktike, igrala, opreme za vrtiće i škole, športskih rekvizita i opreme, suvenira i sezonskih artikala. Prodaja se vrši u vrtićima, školama, hotelima, sportskim udrugama, trgovačkim centrima.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Od kandidata očekujemo izraženu komunikativnost, urednost. U obzir dolaze osobe sa završenom srednjom, višom ili visokom stručnom spremom.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Minimalne godine radnog iskustva3

Poslodavac ti nudi

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen14. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR