Povratak

Prodajni predstavnik (m/ž)

Alca Zagreb d.o.o.
Prijava do: 16. 09. 2024.
Lokacija rada: Primorsko-goranska županija

Opis posla

Tražimo novog člana tima: Prodajni predstavnik (m/ž) za prodaju u specijalnom kanalu - 1 izvršitelj. Opis posla: - direktna prodaja i kontakt s kupcima za proizvode iz programa prodaje specijalnog kanala (sport, tehnika i hrana za kućne ljubimce) s ciljem ostvarenja plana prodaje u segmentu Specijalnog kanala - planiranje i dogovaranje najekonomičnije rute posjeta kupcima (ruting plan) na području za koje je zadužen voditeljem prodaje specijalnog kanala te redovito posjećivanje svih kupaca prema odobrenom ruting planu - prodaja svih proizvoda iz programa prema zaduženju s naglaskom na ključne proizvode u prodajnom ciklusu s ciljem ostvarenja plana prodaje. - razvoj tržišta i povećavanje broja kupaca proizvoda iz programa prema zaduženju - postavljanje POS, displaya i slaganje proizvoda u prodavaonicama kupca prema standardima programa te u skladu s ciljevima postavljenim za prodajni ciklus - prijenos znanja o proizvodima na prodajno osoblje kupca s ciljem učinkovitije prodaje proizvoda - naplata svih dospjelih potraživanja od poslovnih partnera pod direktnom ingerencijom s ciljem poboljšanja opće likvidnosti tvrtke - praćenje promjena u prodajnim mjestima na prodajnom području prema zaduženju i predlaganje odgovarajućih mjera i/ili obavještavanje o nastalim promjenama. - praćenje aktivnosti konkurencije i obavještavanje o saznanjima i zapažanjima - predlaganje mjera za unapređenje prodaje u području prema zaduženju
Vrsta poslaStalni radni odnos

- srednja stručna sprema SSS - dobro poznavanje rada u MS Officeu - vozačka dozvola B kategorije - poželjno iskustvo na sličnim poslovima, no nije uvjet Od kandidata očekujemo: - poznavanje tržišta u Hrvatskoj i regiji - proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka - organiziranost u obavljanju zadataka i samoinicijativu - orijentiranost na kupce i lojalnost prema poslodavcu
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office

- rad u poticajnom radnom okruženju - razmjenu znanja i iskustava u FMCG okruženju - razvoj stručnih kompetencija - naknadu za prijevoz i topli obrok, isplatu regresa, božićnice i uskrsnice - redovita i stimulativna primanja - dodatni benefiti: MultiSport kartica, 3. stup mirovinskog osiguranja, Alcin program preporuka (PTZ – program traženja zaposlenika) Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti putem linka za prijavu na način da pošalju životopis i zamolbu. Svi osobni podaci prikupljeni natječajem će se sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 97/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) obraditi isključivo za potrebe provedbe natječaja. Alca Zagreb d.o.o. partnerski pristupa svim kandidatima te im pruža jednake prilike.
ALCA ZAGREB trgovačko društvo s ograničenom odgovornošću za uvoz, izvoz i trgovinu na veliko i malo
https://www.alca.hr/Koledovčina 2, 10 000 ZagrebAlca Zagreb je jedan od najvećih distributera robe široke potrošnje i najveći B2B logističar u Hrvatskoj. Usmjerenost prema izvrsnosti naših ljudi, prodajnim i poslovnim procesima, uz podršku najbolje logističke infrastrukture u regiji, doprinijele su kontinuiranom rastu našeg poslovanja. Unutar FMCG sektora, prodaje robe široke potrošnje, Alca Zagreb distribuira hranu za kućne ljubimce (Purina), program sporta (Mares, Puma, Molten i ostali programi), program tehnike (Varta, Russell Hobbs, Remington).
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen06. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR