Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni agent u call centru (m/ž)

COMPANYWALL d.o.o. za trgovinu i usluge
Prijava do: 23. 06. 2024.
Plaća: Od 1000 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Kandidat na radnom mjestu Prodajni agent u call centru ima sljedeća zaduženja: - komunikacija sa novim klijentima - suradnja sa postojećim klijentima - predstavljanje usluga bonitetne kuće CompanyWall - usvajanje novih znanja i vještina - redovni treninzi i obuke za nove projekte
Vrsta poslaStalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Što očekujemo od Vas: - poznajete Office paket i osnove rada na računalu - kolegijalni ste i spremni na rad u timu - preuzimate inicijativu - dobar ste pregovarač i komunikativni ste

- stalno usavršavanje i stjecanje novih vještina i znanja - aktivan i dinamičan posao u telemarketingu - redovitu plaću - početnu plaću od 1000 eura neto + stimulacijske nagrade prema programu nagrađivanja - besplatan topli obrok, božićnicu, regres - osigurano mentorstvo i edukaciju - radno vrijeme od 08:00 do 16:00 (uključuje jednosatnu pauzu), uz slobodne vikende - team building i ostvarivanje kontakata sa kolegama iz zemalja u kojima poslujemo - zabavan posao u mladom dinamičnom timu na kome možete i dobro zaraditi! Ako smo opisali savršen posao za Vas pošaljite pošaljite prijave putem linka za prijavu. Očekujemo Vas!
COMPANYWALL d.o.o.
https://www.companywall.hr/Bonitetna kuća CompanyWall d.o.o. treba pojačanje za poziciju prodajni agent u call centru. Naš tim se širi svake godine, a novi projekti i sve veći broj klijenata koji nam poklanjaju povjerenje zahtjevaju i proširenje tima CompanyWall d.o.o. Mi smo pioniri umrežavanja i uspostavljanja poslovnih veza između domaćih i stranih poduzeća. Imamo višegodišnje iskustvo u poboljšanju poslovanja, koje svakodnevno obogaćujemo kroz uspješno funkcioniranje na četiri različita tržišta u Europi.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen10. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR