Povratak

Dostavljač (m/ž)

Alca Zagreb d.o.o.
Prijava do: 16. 09. 2024.
Lokacija rada: Kanfanar

Opis posla

Zbog širenja posla tražimo nove članove našeg tima: Dostavljač (m/ž) - 1 izvršitelja. Opis posla: - upravljanje vozilom i prijevoz pošiljaka - dostava pošiljaka primatelju uz kontrolu sadržaja pošiljke - dnevno izvršenje radnih zadataka prema nalogu dispečera i/ili voditelja planiranja transporta - evidentiranje statusa pošiljke kroz mobilnu aplikaciju poslodavca. - pravovremeno razduživanje dokumentacije, povrata robe, pošiljaka, paleta i transportne ambalaže u baznim skladištima poslodavca
Vrsta poslaStalni radni odnos

- SSS/KV/NKV - vozačka dozvola: B i C kategorije - KOD 95 ili početna kvalifikacija za vozača kategorije - digitalna kartica vozača za kategorije C Od kandidata očekujemo: - poštivanje zadanih radnih uputa i naloga dispečera uz savjesno gospodarenje imovinom i interesima poslodavca - savjesno upravljanje vozilom u skladu s prometnim ograničenjima, strogo poštivanje odredbi Zakona radnom vremenu, obveznim odmorima mobilnih radnika i uređajima o bilježenju u cestovnom prijevozu te Zakona o sigurnosti prometa na cestama - održavanje čistoće vozila i postupanje u skladu s uputama o korištenju vozila - urednost u izgledu i nastupu uz ljubazan i pristojan odnos sudionicima poslovnih procesa - otvorenost za rad s različitim članovima tima i vanjskim suradnicima - sposobnost određivanja prioriteta, rješavanja problema te izražena proaktivnost u radu
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Nekvalificirani
Vozačka dozvolaB, C

- ugovor na neodređeno vrijeme nakon isteka 6 mjeseci rada - mogućnost zapošljavanja umirovljenika i studenata - redovita i stimulativna primanja - naknadu za prijevoz i topli obrok, isplatu regresa, božićnice i uskrsnice - mogućnost edukacije za C kategoriju - rad u poticajnom i ugodnom radnom okruženju - dinamičan i zanimljiv posao u stabilnoj kompaniji - dodatni benefiti: MultiSport kartica, 3. stup mirovinskog osiguranja, Alcin program preporuka (PTZ – program traženja zaposlenika) Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti putem linka za prijavu na način da pošalju životopis i zamolbu. Svi osobni podaci prikupljeni natječajem će se sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 97/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) obraditi isključivo za potrebe provedbe natječaja. Alca Zagreb d.o.o. partnerski pristupa svim kandidatima te im pruža jednake prilike.
ALCA ZAGREB trgovačko društvo s ograničenom odgovornošću za uvoz, izvoz i trgovinu na veliko i malo
https://www.alca.hr/Koledovčina 2, 10 000 ZagrebAlca Zagreb je jedan od najvećih distributera robe široke potrošnje i najveći B2B logističar u Hrvatskoj. Usmjerenost prema izvrsnosti naših ljudi, prodajnim i poslovnim procesima, uz podršku najbolje logističke infrastrukture u regiji, doprinijele su kontinuiranom rastu našeg poslovanja.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen06. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Promet, transport, pomorstvo iznosi 1227.16 EUR