Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Viši financijski analitičar (m/ž)

Agencija za elektroničke medije
Prijava do: 01. 08. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- izrađuje odluke o uplati sredstava za rad Agencije za elektroničke medije, prati realizaciju prihoda Agencije te Fonda za poticanje pluralizma i raznovrsnosti elektroničkih medija, kao i uplate koncesijskih naknada, analizira i predlaže poduzimanje odgovarajućih mjera za realizaciju - prati postupak dodjele sredstava državnih potpora , izrađuje podloge i analize - sudjeluje u izradi godišnjih planova - sudjeluje u izradi financijskih izvješća - prati zakonske propise iz područja rada - daje stručna mišljenja u svezi sa financijskim poslovanjem Hrvatske radiotelevizije - daje stručna mišljenja u vezi s korištenjem sredstava Fonda i državnih potpora u sklopu područja, sudjeluje u sklopu svoje struke u provedbi nadzora u obvezi Vijeća za elektroničke medije kao regulatornog tijela (analize i dr.) na temelju odluke nadležnog tijela Agencije - kontira i knjiži prihode Agencije i Fonda za poticanje pluralizma i raznovrsnosti elektroničkih medija kao i dodjele sredstava državnih potpora, kontira i knjiži izvode i blagajnu te obrađuje ostalu financijsku dokumentaciju - izrađuje bilancu i obavlja kontrolu - vodi knjigu ulaznih računa - ispisuje virmanske naloge, priprema plaćanja, kompletira izvode, obavlja poslove obračuna kredita, obračuna plaće, bolovanja i ostalih osobnih primanja, vodi evidenciju tekućih izdataka - izrađuje prijave poreza i ostale obveze vezane za obračun plaće i honorara - vodi knjigu blagajne i ažurira blagajničke izvještaje, vodi deviznu blagajnu - obračunava putne naloge i obavlja ostale blagajničke poslove - obavlja druge poslove prema posebnim uputama Ravnatelja
Vrsta poslaStalni radni odnos

Stručni uvjeti: - rad u računalnim programima Excel Office i programu za vođenje poslovnih knjiga - poznavanje tehnologije proizvodnje programskih sadržaja elektroničkih medija i publikacija Uz prijavu na javni natječaj kandidati su dužni priložiti: - životopis - preslik domovnice ili osobne iskaznice - preslik svjedodžbe ili diplome - elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili drugi dokaz o radnom stažu - uvjerenje da se protiv kandidata/kinje ne vodi istražni ili kazneni postupak Ostale informacije: Prednost imaju kandidati sa ranijim radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima. Za kandidata koji ne pristupi intervjuu, smatrat će se da je povukao prijavu na javni natječaj. S kandidatima prijavljenim na javni natječaj za koje se utvrdi da ispunjavaju formalne uvjete, Povjerenstvo koje se formira sukladno čl. 10. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu AEM-a donosi odluku o užem izboru od minimalno tri kandidata, a ravnatelj AEM-a donosi konačnu odluku o odabiru. Svaki kandidat biti će obaviješten o terminu održavanja intervjua i to putem telefona ili e-maila. Osobe koje podnesu nepotpune prijave na javni natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenim na javni natječaj. Agencija za elektroničke medije koristit će i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka. Natječajna dokumentacija odnosno podaci o kandidatima čuvaju se najdulje šest mjeseci od završetka natječaja ili kraće ako to kandidati zatraže. Nakon isteka roka čuvanja dokumentacija se uništava, s time da svaki kandidat do isteka roka čuvanja može preuzeti svoju dokumentaciju. O rezultatima javnog natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 60 dana od dana isteka rokova za podnošenje prijava.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineExcel
JezikEngleski (A2)
http://www.aem.hrJagićeva 31, 10000 ZagrebNezavisno regulatorno tijelo u području elektroničkih medija.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen18. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 1248.23 EUR