Povratak

Odvjetnik / Odvjetnički vježbenik (m/ž)

Fabijanić, Mirošević & Vuković odvjetničko društvo d.o.o.
Prijava do: 06. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Poslovi odvjetnice/-ka i odvjetničke vježbenice/-ka (sa ili bez položenog pravosudnog ispita), uz rad na engleskom jeziku.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Fabijanić, Mirošević & Vuković odvjetničko društvo d.o.o., Zagreb, Gundulićeva 40, zapošljava odvjetnicu/-ka (ž/m) i odvjetničku/-og vježbenicu/-ka sa ili bez položenog pravosudnog ispita (ž/m). Zahtjeva se: poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, rada na računalu. Za kandidate odvjetnike i one s položenim pravosudnim i iskustvom je poželjno iskustvo u trgovačkom pravu, pravu društava, energetskom sektoru, pravu nekretnina te iskustvo rada na engleskom jeziku. Molimo kolege da molbe sa životopisom šalju na: info@fmv.hr s naznakom Natječaj za odvjetnika / odvjetničkog vježbenika.
Stručna spremaMagistar struke
Vozačka dozvolaB
JezikHrvatski (Materinji), Engleski (C1)
Minimalne godine radnog iskustva0-1

Dinamično radno okruženje s puno profesionalnih izazova iz različitih grana prava, mogućnost učenja i usavršavanja uz aktivno mentorstvo, prilika za napredovanje i dugoročno zaposlenje. Sve u dobroj i zdravoj kolegijalnoj atmosferi i poželjnim radnim uvjetima.
http://www.fmv.hrGundulićeva ulica 40, 10000 ZagrebZagreb-based law firm with a focus on helping foreign and local entrepreneurs set up and operate their business in Croatia. Started in 2019 by three founding partners, FMV is continuing to grow its 7 team members strong crew alongside with its clients’ businesses in Croatia.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen26. 09. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Pravo iznosi 1262.53 EUR