Povratak

Full Stack Web Developer (m/ž)

Code Vibe d.o.o
Prijava do: 21. 10. 2024.
Lokacija rada: Split

Opis posla

Želimo nadopuniti naše timove s kolegama koji cijene proaktivan pristup osobnom razvoju, prilagodljivost tehnologiji, razvojnoj okolini i alatima, snalaženje u uvjetima produkcije, spremnost na timski rad te inovativanost u pristupu razvoja rješenja. U potrazi smo za full-stack Web developerom (m/ž) - s minimalno 3 godine radnog iskustva.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Poseban naglasak i osnovni preduvjet jest iskustvo rada u sljedećim tehnologijama - Java Spring Boot - React - TypeScript Dodatno iskustvo u navedenim tehnologijama je svakako plus: - AWS Cloud (Infrastructure as code - arhitektura, dizajn i razvoj aplikacija unutar AWS)
Digitalne vještineAmazon Web Services (AWS), Continuous integration/Continuous delivery (CI/CD), GitHub, Java, Jenkins, Next.js, React, Springboot, TypeScript
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva3-5

- stimulativna i konkurentna primanja u skladu s individualnim napredovanjem - rad na tehnologijama i projektima koji pružaju uvjete za osobni razvoj i napredak - opuštena i prijateljska radna atmosfera u agilnoj razvojnoj okolini - ručak na poslu - Multisport - team building...
Rokova 21, 21000 SplitTvrtka Code Vibe d.o.o. osnovana je 2017. godine te djeluje kao software agencija za razvoj web orijentiranih rješenja za međunarodne klijente. Naš ured je smješten u ulici Domovinskog rata 61, Westgate toranj, Split, na 2. katu. Nadamo se Vašem posjetu.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen11. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1632 EUR