Povratak

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Specijalna bolnica ARITHERA
Prijava do: 01. 11. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Radno mjesto medicinske sestre na bolničkom odjelu ortopedije uključuje različite odgovornosti koje su ključne za pružanje kvalitetne zdravstvene njege pacijentima s ortopedskim problemima. Evo opisa glavnih zadataka i odgovornosti: Zdravstvena njega pacijenata: - procjena stanja pacijenata i praćenje vitalnih znakova - priprema i davanje lijekova prema propisima - učestvovanje u planiranju i provođenju rehabilitacije pacijenata Podrška tijekom dijagnostičkih i terapijskih procedura: - pomoć liječnicima tijekom pregleda, operacija i drugih medicinskih zahvata - priprema pacijenata za rendgenske snimke, mri i druge dijagnostičke pretrage Edukacija pacijenata i njihovih obitelji: - objašnjavanje postupaka, terapija i nakonoperativnih briga - savjetovanje o pravilnoj njezi i rehabilitaciji kod kuće Vođenje dokumentacije: - bilježenje zdravstvenih stanja pacijenata, terapija i napredovanja - održavanje točnosti i ažurnosti medicinskih kartona Saradnja s timom: - rad u timu s liječnicima, fizioterapeutima, i drugim zdravstvenim radnicima - sudjelovanje na sastancima i razmjena informacija o pacijentima Održavanje čistoće i sigurnosti: - osiguranje da su svi medicinski alati i prostori za rad čisti i sterilni - praćenje protokola za sprječavanje infekcija
Vrsta poslaStalni radni odnos

Obavezno iskustvo rada na klinici u okviru bolničkog odjela kirurške struke barem 3 godine. Kvalifikacije i vještine - obrazovanje: diploma srednje medicinske škole ili visoko obrazovanje u sestrinstvu - licenca: registracija i licenca za rad kao medicinska sestra - komunikacijske vještine: sposobnost jasnog i empatičnog komuniciranja s pacijentima i obiteljima - fizička izdržljivost: spremnost na rad u zahtjevnim uvjetima i pomaganju pacijentima s ograničenom pokretljivošću
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineWord, Excel
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva3-5

Zapošljavanje medicinske sestre na bolničkom odjelu ortopedije nudi brojne pogodnosti koje mogu pozitivno utjecati na osobni i profesionalni život. Evo nekoliko ključnih pogodnosti: 1. Stabilnost zaposlenja - ortopedske bolnice često nude dugoročne ugovore i stabilna radna mjesta zbog stalne potražnje za zdravstvenim uslugama. 2. Stručna usavršavanja - pristup edukacijama, radionicama i seminarima koji omogućuju dodatno usavršavanje i sticanje novih znanja iz ortopedije. 3. Podrška timskom radu - rad u multidisciplinarnom timu omogućuje suradnju s različitim stručnjacima, što doprinosi razmjeni znanja i iskustava. 4. Fleksibilnost radnog vremena - mogućnost izbora između različitih smjena, što omogućava bolju ravnotežu između posla i privatnog života.Radno vrijeme dan -noć-slobodna-slobodna. 6. Konkurentna primanja - konkurentna plaća ,a eventualni prekovremeni sati se plaćaju. 8. Podrška mentalnom zdravlju - izrazito kvalitetno okruženje ,izraziti međuljudski odnosi dugogodišnjeg tima medicinskih sestara koje imaju ekspertna znanja i iskustva u ortopedskoj industriji.Izrazito kvalitetna komunikacija sa liječnicima. 9. Pristup suvremenoj tehnologiji - rad s najnovijim medicinskim uređajima i tehnologijama, što omogućava napredovanje u znanju i vještinama. 10. Zadovoljstvo poslom Mogućnost direktnog utjecaja na život pacijenata i njihovu rehabilitaciju, što može donijeti veliki osjećaj ispunjenja i zadovoljstva. Ove pogodnosti čine radno mjesto medicinske sestre u SB Arithera privlačnim a okruženje podržavajućim za profesionalni razvoj. Radno okruženje: Radno mjesto je smješteno unutar bolničkog odjela ortopedije, gdje medicinske sestre često rade u smjenama, uključujući noćne i vikend smjene. Posao na odjelu može biti vrlo dinamičan i zahtjevan, ali nudimo izniman tim medicinskih sestara koje rade u iznimnim međuljudskim odnosima kojeg su same kreirale. Priključite se našem timu! Ovo radno mjesto zahtijeva visok nivo stručnosti, empatije i sposobnosti rada pod pritiskom, a istovremeno pruža priliku za osobni i profesionalni razvoj u području ortopedije.
http://www.arithera.hrBukovačka cesta 1, 10000 ZagrebSpecijalna bolnica Arithera jedna je od najvećih privatnih bolnica u Republici Hrvatskoj, a široka ponuda zdravstvenih usluga čini nas vodećom institucijom u privatnom medicinskom zdravstvu. Specijalna bolnica Arithera ostvarila je strateško partnerstvo s investicijskim društvom Provectus Capital Partners d.o.o., te postala dio Arsano Medical Group koju čine Poliklinika Aviva, Poliklinika Dijagnostika 2000, Poliklinika Uro centar i Specijalna bolnica Nemec .SB Arithera bavi se primarno SKZZ i bolničkim liječenjem iz područja ortopedije i spinalne kirurgije te fizikalnom terapijom i rehabilitacijom.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen22. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR