Povratak

Administrator u skladištu (m/ž)

OVERSEAS TRADE Co Ltd d.o.o. za trgovinu i usluge
Prijava do: 11. 07. 2024.
Lokacija rada: Hrvatski Leskovac

Opis posla

- importiranje datoteka u sustav - kreiranje prijevozne dokumentacije - kreiranje izvještaja - administriranje skladištenja paketa Zapošljavamo 1 izvršitelja (m/ž).
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- kandidat mora biti komunikativan, analitičan, pedantan i točan - od kandidata očekujemo dobro poznavanje MS Office paketa, posebice Excela - prednost imaju kandidati s iskustvom u logistici
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Visokokvalificirani
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office

- rad u prvoj smjeni - neradni vikendi i praznici - bonusi - naknada za topli obrok i prijevoz
http://www.overseas.hrZastavnice 38a, 10251 Hrvatski LeskovacGodine 1995. Overseas Express započeo je logističko djelovanje u segmentu ‘dostava od vrata do vrata u 24 sata’. Sredinom 2009. u Hrvatskom Leskovcu otvorili smo najveći i najmoderniji centar za sortiranje paketa. Tvrtka smo s preko 25 godina iskustva, djelujemo s više od 500 zaposlenika i kooperanata, voznim parkom od preko 400 vozila i razvijenim najmodernijim IT sustavom.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen01. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 819.77 EUR