Povratak
Osobe s invaliditetom
Stranci izvan EU

Inženjer za obradu prostornih podataka (m/ž)

Hidrocibalae d.o.o.
Prijava do: 01. 08. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Vinkovci

Opis posla

- analiza i obrada prostornih podataka istraživanja mora - izrada karata - GIS obrada podataka - obrada marinskih geofizičkih/geoloških prostornih podataka - korištenje matematičkih/statističkih modela u obradi podataka - identifikacija objekata na dnu mora - pisanje završnih izvješća projekata
Vrsta poslaStalni radni odnos

Obavezni uvjeti: - viša stručna sprema / sveučilišni ili stručni prvostupnik/ visoka stručna sprema/magistar struke geodezije, geologije, građevine, geografije, geotehnika, računarstva, seizmika, geofizika, matematika, fizika, IT.. - napredno poznavanje rada na računalu (posebice softvera za obradu vektorskih i rasterskih podataka) - znanje engleskog jezika u govoru i pismu - minimalno B1 razina - B kategorija vozačka dozvola Poželjno: pa time i prednost dajemo tebi koji/a imaš koji mjesec rada /određeno iskustvo u GIS-u. Ako nemaš iskustva u nečemu od toga, naučit ćemo te, bez brige!
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, TeamViewer, MS Teams, Outlook
JezikEngleski (B2)

- osnovnu plaću s dodatkom za prijevoz kojom ćeš biti zadovoljan/na jer smo bolji od prosjeka našeg sektora/niše! - dodatno stimulativna primanja – prema rezultatima tvog rada - mentora/mentoricu i edukaciju dok se uhodavaš - božićnicu, uskrsnicu - fleksibilnost oko bitnih poslovnih/životnih stvari - konkretne edukacije - kontinuirano - sudjelovanje u vodećim svjetskim projektima istraživanja mora - rad u mladom i proaktivnom timu u opuštenoj radnoj atmosferi Planiramo stalni radni odnos jer imamo ozbiljne namjere s tobom! Mjesto rada: Vinkovci ili Zagreb. Nakon stjecanja samostalnosti u radu možeš raditi na daljinu/hibridno, ako ti je tako bolje. Javi nam se s povjerenjem i pošalji CV putem linka za prijavu. Prava ekipa te čeka! PS: Mi smo ekipa koja živi puno toga ljudskog i nama se to podrazumijeva, ali da ipak naglasimo za kraj: Ako si osoba s invaliditetom ili pak strani radnik koji ispunjava uvjete, javi nam se!
http://www.hidrocibalae.hrUlica Dragutina Žanića Karle 16, 32100 VinkovciMi smo HIDROCIBALAE d.o.o. mladi smo par godina, zdravo smo i nadareno dijete! Brzorastuća smo inženjerska tvrtka, specijalizirana za obradu i analizu prostornih podataka s naglaskom na istraživanja mora te surađujemo s vodećim svjetskim tvrtkama u ovom području. Radimo na inženjerskim projektima diljem svijeta u područjima hidrografije, oceanografije i geofizike. Radimo savjetovanje i obradu podataka u poslovima - obrada marinskih geofizičkih podataka - izgradnje vjetroelektrana u moru, - istraživanja objekata na dnu mora (olupine brodova, eksplozivne naprave, cjevovodi itd.), - istraživanja koja prethode izgradnji platformi u moru, izradi pomorskih karata, GIS analiza itd. Traženi smo izvan granica RH iz više razloga! Naš tim grade stručnjaci različitih disciplina: geodezija, geologija, geofizika, oceanografija, IT itd. Ima nas 45 i marljivi smo, željni znanja i primjene naučenog. Mlađi smo godinama (<30) i zaigrani duhom, profesionalni i radimo odličan posao. Držimo se skupa i ljudski rješavamo sve bitne poslovno-životne situacije. I zato trebamo baš Tebe da se pridružiš našem timu, pridoneseš razvoju tvrtke i da pronađeš za sebe bitne razloge zašto ti je predobro raditi s nama i razvijati se!
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen02. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013.85 EUR