Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj DDD odjela (m/ž)

MojPosao za klijenta
Prijava do: 28. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- organizira i vodi rad DDD djelatnika - odgovorna osoba za uporabu kemikalija - vodi evidenciju provedenih DDD mjera - izrada dnevnih planova terenskih ekipa - izrađuje svu potrebnu dokumentaciju za rad DDD odjela (Planovi provedbe, Izvještaji) - komunicira s poslovnim korisnicima, partnerima ili pak fizičkim osobama naručiteljima - provoditelj DDD mjera - praćenje natječaja te sudjelovanje na istim - komunikacija sa nadležnim tijelima
Vrsta poslaStalni radni odnos

Stručni uvjeti: - stručna sprema: diplomirani sanitarni inženjer/inženjerka, diplomirani inženjer/inženjerka biologije - položen stručni ispit - odobrenje za samostalan rad - poznavanje rada na računalu - potvrda o trajnoj edukaciji - položena toksikologija
Stručna spremaVisoka stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, Outlook
Minimalne godine radnog iskustva10

- dodatna edukacija / specijalizacija - mogućnost napredovanja
job-for-client-site
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen18. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR