Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

HR Officer (m/ž)

Bouygues Travaux Publics - Podružnica u RH
Prijava do: 11. 06. 2024.
Lokacija rada: Učka, Kanfanar

Opis posla

Vaše glavne misije bit će: - unos sati - priprema odluka za godišnji odmor te praćenje evidencije godišnjih odmora - priprema odluka za aute - priprema dokumenata za liječničke preglede te organiziranje liječničkih pregleda - obračun plaće i plaće u naravi - poznavanje i praćenje Zakona o radu te Kolektivnog ugovora za graditeljstvo - prijave i odjave radnika - zapošljavanje radnika - praćenje Ugovora o radu zaposlenika - praćenje bolovanja - upravljanje postupcima povezanim sa radnim uvjetima osoblja, organizacijom vremena, dopustima, odsutnostima s radnog mjesta - izvršavanje niza administrativnih zadaća u području ljudskih resursa (uključujući klasifikaciju, arhiviranje, evidentiranje dokumenata, održavanje baza podataka itd. Mjesto rada: Tunel Učka - do kolovoza 2024., a nakon toga rad u Kanfanaru.
Vrsta poslaStalni radni odnos

- SSS/VŠS/VSS – ekonomija, pravo - obvezno poznavanje engleskog jezika - timski duh i proaktivan stav prema poslu - znanje rada na računalu (Microsoft Office) - vozačka dozvola B kategorije - diskretnost i povjerljivost - sposobnost analize, tumačenja i primjene pravila i propisa u području ljudskih resursa - najmanje 3 godine stručnog iskustva na radnim mjestima relevantnim za opis radnog mjesta - izvrsne vještine planiranja i organizacije - visoka razina sposobnosti rada pod pritiskom i rokovima
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)
Minimalno radno iskustvo3

- edukacija - radno vrijeme: 08-16 sati, sa stankom za ručak 30 minuta - plaća sukladno radnom iskustvu - plaćeni putni troškovi - naknada za prehranu - bonusi, regres, božićnica, uskrsnica, dar za dijete
Bouygues Travaux Publics- Podružnica u RH
Zelinska 5, 10000 ZagrebDio Bouygues Construction grupe, Bouygues Travaux Publics glavni je akter složenih građevinskih radova koji se projektiraju i grade širom svijeta. Hrvatska podružnica razvija i gradi Istarski Jadranski ipsilon više od 20 godina i trenutno gradi 6 km tunel ispod planine Učke metodom bušenja i iskapanja. Sljedeća faza autoceste uključuje udvostručenje 2 vijadukta Mirne i Limske Drage prema udvostručenju 12 km autoceste od tunela Učka do Matulja.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen22. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ljudski resursi iznosi 1307.85 EUR