Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Komercijalni referent (m/ž)

Bilić Erić d.o.o.
Prijava do: 29. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- priprema i obrađivanje dokumentacije - prikupljanje podataka, izrada i knjiženje izlaznih računa - vođenje potrebnih evidencija i arhiviranje dokumentacije - izrada zahtjeva bankarskih garancija - izrada izvještaja za upravu društva - komunikacija sa klijentima i naplata potraživanja
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

- poželjno VŠS ili VSS - dobre komunikacijske vještine - izrazito dobre organizacijske vještine - poznavanje osnovnih računalnih programa (MS Office)
Digitalne vještineMS Office

- mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i napredovanja u poslu - vrlo motivirajući uvjeti - stalni radni izazovi
https://bilic-eric.hr/Ljudevita Posavskog 3, TC Millenium, 10360 SesveteBilić-Erić d.o.o. za privatnu zaštitu već 20 godina pridonosi sigurnosti i ugledu poslovnih partnera. Odabir zaposlenika iznimno je važan segment u ostvarivanju željene razine poslovanja kao i u daljnjem razvoju poslovnih mogućnosti. Vodimo brigu o svojim zaposlenicima uvažavajući različitost osobnih interesa kroz promicanje korporativnih vrijednosti i održivost poslovanja. Vjerujemo da svaki zaposlenik svojim predanim radom pridonosi osobnom, ali i zajedničkom uspjehu. Ukoliko tražite novi izazov, trebate nas upoznati i saznati više na našoj web stranici.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen19. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR