Povratak

Savjetnik za prodaju (m/ž)

Sto Ges.m.b.H podružnica za proizvodnju, trgovinu i usluge
Prijava do: 31. 10. 2024.
Lokacija rada: sjeverna Dalmacija

Opis posla

Tražimo angažiranu osobu koja bi nam se pridružila na radnom mjestu Savjetnik za prodaju (m/ž) - područje građevinarstvo. Terenski posao na području sjeverne Dalmacije. Opis poslova: - prodaja i savjetovanje Sto ciljnim skupinama (arhitekti, investitori, izvođači radova) - pronalaženje novih kupaca - izrada ponuda i tehničko savjetovanje - formiranje cijena i uvjeta - provedba prodajne strategije i izrada izvješća - provedba prodajnih planova strateških proizvoda i inovacija
Vrsta poslaStalni radni odnos

Od kandidata očekujemo: - građevinsko-tehničko ili slično obrazovanje - poznavanje građevinskog sektora (završni/obrtnički radovi u građevinarstvu) - radno iskustvo savjetovanju i prodaji - visoku samostalnost u radu - komunikativnost - pregovaračke vještine - prednost poznavanje njemačkog jezika
JezikNjemački (Prednost)

- atraktivnu poziciju u renomiranoj globalnoj tvrtki - sustavno upoznavanje sa vašim zadacima i podršku unutarnje tehničke službe - razvojne mogućnosti - profesionalnu i dobru radnu klimu u sigurnoj multinacionalnoj korporaciji - stimulativna primanja - stalni radni odnos uz probni rok Jeste li zainteresirani za ovo izazovno radno mjesto? Onda se prijavite na oglas ili pošaljite svoje dokumente (zamolbu za posao, životopis) putem linka za prijavu.
Sto Ges.m.b.H. podružnica za proizvodnju, trgovinu i usluge
https://www.sto.hr/Ulica Franje Lučića 32a, 10090 ZagrebS više od 5.500 zaposlenika diljem svijeta, Sto kao tehnološki lider u području toplinsko-izolacijskih fasadnih sustava, proizvodi i nudi kompletan program ovješenih-ventiliranih fasadnih sustava, fasadnih žbuka i boja, arhitektonskih elemenata, akustičkih i podnih sustava, kao i proizvode za sanaciju betona.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen11. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR