Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Digital Performance Marketing Manager (m/ž)

BAZZAR.HR
Prijava do: 29. 06. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Odgovornosti: - razvoj i optimizacija visokostrateških marketinških kampanja na Google Ads i Meta Ads i PGM platformama za Bazzar i partnerske shopove - strateško korištenje analitike, performance metrika i alata te sustavno praćenje i interpretacija rezultata - razumijevanje e-commerce specifičnosti - implementacija funnel optimizacije za poboljšanje korisničkog iskustva i konverzija - implementacija pixela i drugih tehnoloških alata za praćenje korisničkog ponašanja i postizanje ciljeva kampanja - aktivna upotreba raznih alata poput Google Ads, Meta, PGM, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Bing Search Console, Google Data Studio, Keyword Planner, Bing Ads (i drugih) kako bi uvijek bio/a korak ispred s inovativnim prijedlozima - osmišljavanje jasnog, sažetog i privlačnog sadržaja za search kampanje - suradnja s internim marketing i dizajn timom oko kreiranje vizuala za display oglašavanje
Vrsta poslaStalni radni odnos

Što očekujemo? - minimalno tri godine iskustva i dokazanog uspjeha u radu s Google Ads, Meta i PGM platformama - ovo nije pozicija za početnika - duboko razumijevanje digitalnog marketinga, praćenje najnovijih trendova i strategija - posjedovanje Google Ads certifikata - analitički pristup s visokim razumijevanjem i interpretacijom rezultata kampanja - proaktivnost, stalno učenje i razvoj vlastitih vještina - izvrsne komunikacijske vještine, kako usmeno tako i pismeno - brza adaptacija na nove alate i tehnologije - komunikativnost, proaktivnost, istraživački pristup i sposobnost obavljanja više zadataka istovremeno - odgovornost, samostalnost i pouzdanost u obavljanju radnih zadataka Bonus bodovi: - Iskustvo rada na eCommerce projektima - Iskustvo rada s: -- Work management platformama (npr. Asana, Monday, Jira..) -- Figma / Adobe alati -- Ad serverima poput Adform-a i sl. -- Automatizacijom kampanja koje uključuju korištenje 3rd party rješenja
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineInternet, Google Search Console, Google Tag Manager, Google Adwords, Meta Business Suite
JezikHrvatski (C1), Engleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva3

- rad u brzorastućoj e-commerce tvrtki koja postiže uspjeh kroz inovacije i personalizirani pristup - suradnja s najvećim svjetskim brandovima i kompanijama - mogućnost profesionalnog napredovanja - stimulativna primanja i bonuse na ostvarene rezultate - casual radno okruženje koje cijeni kreativnost i jednostavnost - edukacije i profesionalni razvoj unutar i izvan tvrtke
BAZZAR.HR
http://bazzar.hrI. Pile 1, 10000 ZagrebBazzar, vodeća regionalna e-commerce tvrtka, traži iskusnog Digital Performance Marketing Managera za vođenje visokostrateških kampanja na različitim digitalnim kanalima poput Google Ads, Meta Ads, programmatic platformi, s naglaskom na korištenje naprednih analitičkih alata te performance metrika.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen19. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR