Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Spremač / Spremačica

Dom Senior Garden
Prijava do: 03. 06. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Dom Senior Garden na Žitnjaku u Zagrebu za popunu stručnog tima traži zainteresirane za poziciju: Spremač / Spremačica. Opis poslova: - čišćenje i uređenje soba i ostalih prostorija i površina u i oko objekta u dogovoru s voditeljem/icom - redovita dezinfekcija kontaktnih površina - zalijevanje kućnih biljaka
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

- završeno osnovnoškolsko obrazovanje Općeniti uvjeti za sva radna mjesta: - kompetencije za rad u timu - ne postojanje zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi (uvjerenje će se tražiti naknadno od odabranih kandidata)
Stručna spremaNekvalificirani

Poslodavac ti nudi

- puno radno vrijeme - datum zaposlenja: prema dogovoru s kandidatima - mogućnost organiziranog smještaja u Gradu Zagrebu Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti svoj životopis. Pisane prijave s prilozima treba podnijeti putem linka za prijavu.
https://seniorgarden.hr/Slavonska avenija 74, 10000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen24. 05. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815.91 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću