Povratak

Prodavač (m/ž)

Nina Commerce d.o.o (PLANET OBUĆA GRUPACIJA)
Prijava do: 16. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Velika Gorica

Opis posla

- rad s kupcima - briga o trgovini i prodaji - proaktivno postizanje ciljeva poduzeća Mjesto rada: - lokacija Velika Gorica - lokacija Megacentar, Slavonska avenija 19a (istok grada) - ostale lokacije u Zagrebu Početak rada: odmah.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Od tebe očekujemo: - iskustvo na sličnim poslovima prodaje - informatičku pismenost - komunikativnost, fleksibilnost i organiziranost - osjećaj za odgovornost i zainteresiranost za rad
Stručna spremaSrednja stručna sprema

- rad na određeno s mogućnošću sklapanja na neodređeno vrijeme - rad u uređenoj i uspješnoj tvrtci sa preko 30 godina postojanja - zanimljiv, dinamičan i raznolik posao - popust za zaposlenike - plaćeni prijevoz - stimulativna primanja
NINA COMMERCE društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
https://www.planet-obuca.com/Slavonska Avenija 19a, 10 040 Zagreb
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen06. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR