Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni vodeći monter / stolar (m/ž)

PRIMAT - RD društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, graditeljstvo i trgovinu
Prijava do: 08. 08. 2024.
Lokacija rada: Hrvatski Leskovac

Opis posla

- samostalno vođenje i organizacija radne grupe - priprema, unos i montaža tipskog namještaja i opreme, pločastog namještaja i sl. na lokaciji i u sjedištu poduzeća - priprema i kontrola potrošnog materijala potrebnog za montažu - komunikacija sa predstavnikom investitora na lokaciji montaže - mjesto rada: grad Zagreb i cijela RH, povremene kraće montaže u Sloveniji, Austriji i Njemačkoj - drugi poslovi (po potrebi)
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

- min SSS ili KV stolar / monter interijera (nije uvjet) - traži se vrijedna, staložena, komunikativna osoba sklona timskom radu - prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima - uvjerenje/ potvrda o nekažnjavanju Što očekujemo? - fleksibilnost i snalažljivost u pristupanju dnevnim zadacima - pouzdanost i samostalnost u radu, ustrajnost i proaktivnost - preciznost, sistematičnost, organiziranost - kolegijalnost i učinkovitu komunikaciju i suradnju - sposobnost i želju za učenjem Vještine: - korištenje el. alata (bušilica, udarna bušilica, kutna brusilica, pila, …) - korištenje ručnog alata - potrebne vozačke sposobnosti - organiziranost i sistematičnost u poslu (priprema alata, opreme za rad, robe koja se isporučuje, i sl.)
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani
Vozačka dozvolaB
JezikEngleski (Prednost)
Minimalne godine radnog iskustva1-3

- probni rok s ciljem zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme - uvođenje u posao - mentorstvo kolega s dugim radnim iskustvom - prema potrebi, osposobljavane za korištenje radne opreme i alata - redovita primanja, plaćeni prijevoz do sjedišta, plaćene dnevnice, radna odjeća i obuća (ljetna/zimska), službeni telefon, subvencionirani obrok u krugu sjedišta firme se podrazumijeva
http://www.primat-rd.hrZastavnice 11/1, 10251 Hrvatski LeskovacTvrtka Primat RD na tržištu postoji preko 30 godina, kao Vaš partner u potpunom opremanju, dizajnu i projektiranju interijera i eksterijera – od muzeja i posjetiteljskih centara, do poslovnih, uredskih, ugostiteljskih, hotelskih, skladišnih, arhivskih i svih ostalih vrsta objekata. Uz široki asortiman sigurnosne i tipske opreme nudimo i projektna rješenja namještaja u skladu s Vašim željama i mogućnostima, kao i usluge završnih građevinsko-obrtničkih i instalaterskih radova.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen19. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR