Povratak

Recepcionar (m/ž)

Malenkost d.o.o.
Prijava do: 03. 11. 2024.
Plaća: Od 1000 EUR do 1500 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Svi poslovi recepcionara: - prijem, prijava i odjava gostiju, podjela ključeva - vođenje evidencije rezervacija - kontakt mailom, porukama i usmeno s gostima - točan unos i ažuriranje podataka gostiju u sustav - naplata usluga i izdavanje računa - pružanje informacija gostima o uvjetima boravka - daje informaciju o lokalnim turističkim znamenitostima, prometnim vezama, priredbama, uruči plan grada, brošure... - zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih - svi ostali poslovi prema uputama voditelja recepcije
Vrsta poslaStalni radni odnos

- najbitnija je volja za rad, jer posao sam po sebi nije težak, ali je detaljan i repetitivan. - iskustvo nije potrebno, nego dobra osobnost - poznavanje engleskog jezika, prednost je znanje drugog stranog jezika - poznavanje paketa MS Office
Stručna spremaKvalificirani
Digitalne vještineWord, Excel, Internet, Android, MS Office, Outlook
JezikEngleski (B2)

- puno radno vrijeme, rad u smjenama prijepodne/poslijepodne, preferiramo da su vikendi radni pa slobodni dani neki u tjednu - vrlo smo fleksibilni oko godišnjih odmora, lako se sve dogovaramo u hodu - mogućnost kupnje automobila za pravu osobu - stimulacije za dobar rad od strane vlasnika + napojnice od gostiju Molimo sve prijave slati putem linka za prijavu
, 10000 ZagrebMi smo dugogodišnji pružatelji usluge privatnog smještaja u Zagrebu. Držimo visoki nivo usluge i kao takvi imamo stalne goste i kontinuirano rastući posao. Ulažemo u razvoj i želimo biti lideri u svojoj branši.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen04. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Turizam i ugostiteljstvo iznosi 1122.67 EUR