Povratak

Inženjer u nabavi (m/ž)

Sitolor d.o.o.
Prijava do: 05. 10. 2024.
Lokacija rada: Slavonski Brod

Opis posla

Tražimo Inženjera u nabavi koji će igrati ključnu ulogu u osiguravanju potrebnih materijala, opreme i robe za gradilišta. Ukoliko imate iskustvo u nabavi građevinskih materijala i volite dinamičan rad u građevinskoj industriji, ovo je prava prilika za vas! Opis poslova: - izrada i provedba plana nabave - analiza cijena sirovina, materijala, opreme i usluga na tržištu - praćenje troškova nabave i kontrola budžeta za nabavu - prikupljanje ponuda od dobavljača, pregovaranje o uvjetima (cijenama, rokovima isporuke, kvaliteti) te sklapanje ugovora o nabavi - upravljanje evidencijom dobavljača, praćenje njihove pouzdanosti i učinkovitosti isporuke te njihovo ocjenjivanje - redovita suradnja s voditeljima projekata i gradilišta kako bi se osigurala pravovremena i adekvatna nabava materijala - organizacija vanjskog prijevoza materijala, strojeva i opreme prema potrebama gradilišta - praćenje statusa isporuka i osiguravanje da materijali i oprema stignu na gradilište prema planu - rješavanje smještaja za djelatnike, privremenih skladišta, utovar/istovar na gradilištu (ako nije riješen) i ostalo prema potrebama - suradnja s osiguravajućim kućama u vezi osiguravateljskih polica, prijava i odštetnih zahtjeva - koordiniranje i organiziranje osiguranja svih službenih vozila u vlasništvu tvrtke
Vrsta poslaStalni radni odnos

- VŠS, VSS - građevinskog ili strojarskog smjera - aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu - napredno korištenje MS Office alata - visoka razina organiziranosti i odgovornosti - razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine - vozačka dozvola B kategorije
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)

- božićnica, uskrsnica i ostale prigodne nagrade - službeno računalo i telefon - mjesto rada – Slavonski Brod
http://www.sitolor.hrDruštvo Sitolor d.o.o. Slavonski Brod je hrvatska tržišno orijentirana i dinamična građevinska tvrtka. Tijekom 36 godina poslovanja diljem Hrvatske i u regiji, Sitolor d.o.o. Slavonski Brod je izrastao u tvrtku sposobnu za provedbu složenih građevinskih projekta te po svojim poslovnim rezultatima pripada vodećim tvrtkama za sanacije i rekonstrukcije inženjerskih konstrukcija te izgradnju inženjerskih konstrukcija.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen25. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR