Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrativni asistent (m/ž)

GUMIS d.o.o.
Prijava do: 08. 09. 2024.
Lokacija rada: Split

Opis posla

- izrade radnih izvještaja, ispisivanje putnih naloga, dnevnica i planiranje putovanja - praćenje i vođenje potrebne dokumentacije iz domene zaštite na radu i zaštite okoliša - briga o dokumentaciji i potrebama trenutnih i novih zaposlenika te voznog parka tvrtke - odrađivanje potreba ERP software-a - izrada i slanje računa - izrada i kontrola dokumentacije ISO standarda - izrada računa, otpremnica te izvoznih dokumenata - administrativni i ostali uredski poslovi prema potrebi Broj traženih radnika: 1.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- razina obrazovanja: VŠS/VSS Potrebna/poželjna znanja i vještine kandidata: - odlične radne, stručne i organizacijske sposobnosti - odgovornost u samostalnom radu te želja za napredovanjem - radno iskustvo na sličnim poslovima minimalno 2 godine - poželjno iskustvo rada u računovodstvu - izvrsno znanje engleskog (u govoru i pismu) - izvrsno poznavanje MS Office alata te internet tražilice Što tražimo: - stabilna i organizirana osoba željna učenja i savladavanja novih znanja - osobu koja uvijek želi više i kojoj je napredovanje svakodnevna rutina - osobu s namjerom dugoročnog stalnog zaposlenja Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti: - životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (C1)
Minimalne godine radnog iskustva2

- dinamičko i kreativno radno okruženje - rad u ugodnoj i prijateljskoj radnoj okolini - mogućnost osobnog razvoja i napretka - sigurni radni uvjeti - rad u novom proizvodnom pogonu - isplata božićnica i godišnjih bonusa - isplata motivacijskih nagrada i bonusa prema učinku i razvoju zaposlenika - financijska naknada za prijevoz i marendu Plaća: - razina plaće ovisna o znanju, iskustvu, inicijativi i inovativnosti odabranog kandidata - ovisno o napredku kandidata i uloženom trudu povećanje plaće jednom godišnje Molimo cijenjene kandidate da životopise s traženom dokumentacijom dostave putem linka za prijavu.
GUMIS za proizvodnju, usluge i trgovinu, društvo s ograničenom odgovornošću
https://gumis.com.hr/Zoranićeva 38, 21210 SolinBrzo rastuća, izvozno orijentirana tvrtka koja uspješno posluje već 30 godina vas poziva vas da se pridružite uspješnom timu naših stručnjaka.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen29. 08. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR