Povratak

Tehničar za informacijske sustave (m/ž)

KLISING d.o.o. za informatički software, trgovinu i proizvodnju
Prijava do: 08. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb (Trešnjevka)

Opis posla

Nudimo posao na neodređeno vrijeme i želimo pronaći marljivog novog člana našeg Tehničkog tima koji ima završeno obrazovanje tehničke struke u polju elektronike te poželjno osnovno znanja mreža. Kako izgledaju radni zadaci na ovoj poziciji: - planiranje i definiranje tehničkih preduvjeta potrebnih za instalaciju sustava (izrada dokumentacije - jamstveni list, radni nalozi, tehničke upute i sl. ) - izvedba projekta: montaža, spajanje i podešavanje elektroničkih uređaja, instalacija programskih komponenata sustava, kreiranje baze početnih podataka, parametriranje sustava i pružanje tehničke podrške našim korisnicima telefonskim putem / kroz Ticket sustav / na lokaciji kod korisnika te izvršavanje ostalih zadataka sukladno naravi posla - ovaj posao obuhvaća: dio rada iz ureda ali i terenski rad po cijeloj Hrvatskoj sukladnoj projektima tvrtke
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebna znanja za radno mjesto: - osnovna znanja elektronike i instalacija niske struje (naizmjenična i istosmjerna struja) - napredno poznavanje Windows operativnog sustava ( instalacija, nadogradnja, konfiguracija) - osnovno znanje rada u Microsoft Office paketu - osnovno poznavanje računalnih mreža (dodjeljivanje IP adresa, krimpanje mrežnih konektora) - poželjno osnovno poznavanje Linuxa i temeljno znanje s bazom podataka (MySQL, Access, MS SQL, PostgreSQL) - poznavanje računalne periferije - potrebno znanje engleskog jezika u govoru i pismu Prednost imaju kandidati koji imaju radno iskustvo na sličnim poslovima ili posjeduju licencu tehničara - zaštitara no nije uvjet ukoliko je osoba spremna marljivo učiti i steći znanje za samostalno obavljanje poslova. Željeni kandidat je: - min. srednje stručne sprema ( smjer: elektrotehničar / računalni tehničar ili slično) ili viša stručna sprema sličnog smjera - spreman na polaganje certifikata za obavljanje poslova - spreman na odradu terenskih i / ili službenih putovanja po Hrvatskoj - snalažljiva i odgovorna osoba s timskim duhom
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, Outlook
JezikEngleski (A2), Hrvatski (A2)
Minimalno radno iskustvo0-1

- redovita primanja i uvjeti u skladu s tržišnim cijenama i vašim znanjima/ vještinama - mogućnost rasta plaće a sukladno stjecanju znanja/ vještina - mentoriranje za uvođenje u rad - tehničke edukacije za vrstu i narav posla - vlastiti mobitel i prijenosno računalo - rad u ugodnoj i dinamičnoj okolini - dobra povezanost (lokacija tvrtke - Trešnjevka) - razna druženja: team-building, proslave rođendana, božićni domjenci i sl. - Multisport, naknada za prijevoz, nagrade za izvrsne rezultate - početak rada: 10.07.2024. Životopis nam možeš poslati putem linka za prijavu. Veselimo se tvojoj prijavi!
https://www.edge-group.info/Zagrebačka cesta 53, 10000 Zagreb26 godina Klising d.o.o. djeluje pod brandom Edge Group na hrvatskom i svjetskom tržištu. Bogato iskustvo u projektiranju, razvoju i realizaciji naprednih programskih rješenja u području HR managementa (evidencije djelatnika, sustava kontrole pristupa/prolaza, kadrovskih rješenja) uz korištenje biometrijske i/ ili RFID tehnologije. Kako bi se održali u Top listi vodećih IT hrvatskih tvrtki i nastavili rast na inozemnom tržištu, tražimo novog člana tehničkog tima. Naše vrijednosti su marljivost, otvorenost, dobar duh i entuzijazam za IT tehnologiju. Naša misija u narednih 5 godina jest dizajniranje i razvoj visokokvalitetnih i pouzdanih programskih rješenja te briga o našim djelatnicima u ostvarivanju njihovog profesionalnog potencijala, ulaganjem u edukacije i praćenjem IT tehnologija. Kako naše društvo izgleda i što možeš očekivati ? Klising d.o.o. je društvo s bogatim iskustvom i atmosferom male i prijateljske međutim profesionalne tvrtke smještene u modernom ambijentu. Za razliku od velikih sustava, mi nudimo fleksibilnost i razumijevanje te mogućnost da se istakneš i postaneš vrijedan član našeg sastava te sudjeluješ s nama u daljnjem razvoju naše tvrtke. Ovo je tvoja prilika gdje možeš ostvariti svoje želje i razvoj svoje profesionalne karijere.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen28. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1328.03 EUR