Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Viši stručni suradnik - specijalist za dostupnost lijekova (m/ž)

Agencija za lijekove i medicinske proizvode
Prijava do: 10. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Na temelju članka 27. Statuta Agencije za lijekove i medicinske proizvode, ravnatelj Agencije raspisuje natječaj za radno mjesto: Viši stručni suradnik - specijalist za dostupnost lijekova u Odsjeku dostupnost lijekova u Odjelu za sigurnu primjenu lijekova i medicinskih proizvoda - 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme, probni rad 6 mjeseci. Opis poslova: - praćenje opskrbe hrvatskog tržišta lijekovima te poduzimanje mjera u slučaju nestašice - izdavanje suglasnosti za unos/uvoz lijekova - prikupljanje podataka o stavljanju lijekova u promet, te osiguravanje sustava praćenja i izvještavanja o nestašicama lijekova
Vrsta poslaStalni radni odnos

Uvjeti radnog mjesta: - završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski ili poslijediplomski stručni/znanstveni studij iz područja biomedicine i zdravstva ili prirodnih i biotehničkih znanosti - radno iskustvo u struci od najmanje 5 godina ili radno iskustvo od najmanje 3 godine u struci te akademski stupanj i/ili specijalizacija u zdravstvu - znanje engleskog jezika - poznavanje rada na računalu Uz prijavu kandidati su dužni priložiti: - životopis - presliku diplome najviše završene škole - presliku identifikacijskog dokumenta (putovnica ili osobna iskaznica) - dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, preslika radne knjižice ili drugi odgovarajući dokument) Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Agenciji za lijekove i medicinske proizvode za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj s prijavom, u skladu s propisima kojima je propisana zaštita osobnih podataka u svrhu provedbe natječajnog postupka i rezultata natječaja. Kandidati koji budu odabrani bit će pozvani na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta, o čemu će biti posebno obaviješteni. Mjesto i vrijeme održavanja testiranja bit će objavljeni na web stranici Agencije za lijekove i medicinske proizvode www.halmed.hr najmanje 8 dana prije testiranja. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Prijave s dokazima o ispunjavanju natječajnih uvjeta podnose se do 10. srpnja 2024. godine, na adresu: Agencija za lijekove i medicinske proizvode, Ksaverska cesta 4, Zagreb, s naznakom: „Za natječaj za radno mjesto viši stručni suradnik - specijalist za dostupnost lijekova“.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva5
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen02. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR