Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik za digitalizaciju (m/ž)

Hrvatska turistička zajednica
Prijava do: 09. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Hrvatska turistička zajednica objavljuje natječaj za primanje u radni odnos na radno mjesto: Stručni suradnik za digitalizaciju (m/ž). Hrvatska turistička zajednica (HTZ) traži stručnog suradnika radi optimizacije poslovanja sukladno Strateškom marketinškom i operativnom planu hrvatskog turizma za razdoblje 2023. – 2027. (SMOPHT) - https://www.htz.hr/hr-HR/opce-informacije/regulativa/strateski-i-programski-dokumenti Opis poslova: - analiza i optimizacija internih i eksternih poslovnih procesa kroz digitalnu transformaciju i automatizaciju - izrada specifikacija funkcionalnih i tehničkih zahtjeva za napredne sustave poput CRM-a (Customer Relationship Management), DAM-a (Digital Asset Management), CMS-a (Content Management System), ERP-a (Enterprise Resource Planning) i dr. - vođenje i koordinacija projekata implementacije inovativnih IT rješenja - stručna podrška u primjeni i integraciji umjetne inteligencije u poslovne procese - upravljanje digitalnim sustavima kroz administrativne aktivnosti poput upravljanja licencama, generiranja izvještaja i slično
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Poželjna znanja i kompetencije: - iskustvo u razvoju i optimizaciji digitalnih poslovnih procesa - dokazana stručnost u razvoju i implementaciji kompleksnih IT rješenja - izražene sposobnosti analitičkog razmišljanja i proaktivnog djelovanja - sposobnost brzog prilagođavanja i snalaženja u dinamičnim poslovnim okruženjima - izvrsne komunikacijske vještine - samostalnost u radu, visoka razina odgovornosti, preciznost i savjesnost u izvršavanju zadataka, te učinkovita suradnja u timskom okruženju - napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu - izvrsno poznavanje rada s Microsoft Office paketom i kolaboracijskim alatima Propisani uvjeti za radno mjesto*: - završen najmanje stručni studij ili preddiplomski sveučilišni studij - najmanje jedna godina radnog iskustva na poslovima koji odgovaraju stupnju stečene stručne spreme iz točke 1 - znanje jednoga stranog jezika - znanje rada na osobnom računalu *sukladno čl. 14. Pravilnika o posebnim uvjetima koje moraju ispunjavati zaposleni u turističkim zajednicama (NN 13/22) Potrebna dokumentacija uz prijavu: - životopis - dokaz o stručnoj spremi, traženom radnom iskustvu (HZMO - elektronički zapis o radno pravnom statusu), poznavanju stranih jezika i o ostalim poslovima navedenim pod traženim poželjnim kvalifikacijama i vještinama (preslike uvjerenja, svjedodžbi, potvrda, certifikata i slične dokumentacije) - uvjerenje o kaznenom postupku („uvjerenje o nekažnjavanju“ nadležnog suda) HTZ može prije zaključivanja ugovora o radu zatražiti uvid u originale i/ili odgovarajuću presliku dostavljene dokumentacije, kao i drugu dokumentaciju kojom se dokazuje ispunjavanje propisanih uvjeta. Napomena: Odabrani kandidat ne smije biti u sukobu interesa vezanom uz posao za koji se prijavljuje od dana sklapanja ugovora o radu. Testiranje kandidata: HTZ može odlučiti provesti stručno testiranje stručnog znanja i kompetencija te psihofizičkih sposobnosti kandidata, o čemu će odabrani kandidati biti pravovremeno obaviješteni. Način prijave: Zamolbe s pripadajućom dokumentacijom zaprimaju se isključivo putem linka na elektroničku prijavu. U obzir će se uzimati isključivo prijave zaprimljene putem portala MojPosao.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva1

- ugodno radno okruženje u motivirajućem timu - rad u stabilnoj i respektabilnoj instituciji - redovita i primjerena primanja - lokacija u centru Zagreba
HRVATSKA TURISTIČKA ZAJEDNICA
https://www.htz.hrIblerov trg 10/4, 10 000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen30. 08. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1632 EUR