Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vodeći monter / Voditelj gradilišta (m/ž)

ZIV-Tica d.o.o.
Prijava do: 17. 08. 2024.
Lokacija rada: Lipik

Opis posla

Zbog povećanja obujma poslovanja u izvođenju FNE trenutno smo u potrazi za sljedećim profilom suradnika: Vodeći monter / Voditelj gradilišta (m/ž). Opis posla: - samostalno vođenje gradilišta, izvođenje i dokumentiranje gradilišta - izrada, realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta - organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova - samostalno organiziranje, upravljanje i koordiniranje svih aktivnosti tima od 6 montera
Vrsta poslaStalni radni odnos

Za ovo radno mjesto očekujemo zaposlenika elektro struke koji ispunjava sljedeće uvjete: - minimalno 1 godinu iskustva kao vodeći monter ili voditelj gradilišta - samostalnost, organiziranost, preciznost, točnost, kreativnost, odgovornost te posvećenost radnim zadacima i timskom radu - korištenje računala i MS Office paketa - sposobnost efikasnog upravljanja prioritetima tokom rada Za obavljanje posla je nužna visoka sposobnost kvalitetne komunikacije po svim nivoima; unutar tima ZIV-TICA, s dobavljačima, kupcima i kooperantima. Važno je da osoba ima timski duh i spremnost na rješavanje izazova tijekom organizacije i izvedbe radnih zadataka.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Visokokvalificirani
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Internet, Outlook
JezikHrvatski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva1

- mogućnost uključivanja u uzbudljivo okruženje svrhovitih projekata - mogućnost razvoja karijere i napredovanja (dodatne edukacije) - službeno vozilo i mobitel - poticajna radna kultura - fleksibilno radno vrijeme - prigodne nagrade ovisne o zalaganju i ostvarenim rezultatima - i više! Nudimo posao na neodređeno radno vrijeme, uz probni rok u trajanju od 3 mjeseca. Za kandidate je po potrebi, moguće osigurati i odgovarajući smještaj tijekom radnog tjedna.
http://www.ziv-tica.hrJaruščica 11, 10020 ZagrebS radnim mjestom u Lipiku, bit ćete dio tvrtke ZIV-TICA d.o.o. koja ima sjedište u Zagrebu (više info na: www.ziv-tica.hr). Naša tvrtka je utemeljena 1994. godine. U proteklih 30 godina smo etablirali svoj položaj na hrvatskom tržištu kroz ponudu specijalističkih elektroinženjerskih usluga (projektiranja i stručnog nadzora te izvođenja elektroinstalacija, ispitivanja, puštanja u rad i održavanja elektroenergetskih postrojenja). Posljednjih godina tvrtka se snažno afirmirala na području obnovljivih izvora energije odnosno projektiranja i montaže fotonaponskih elektrana (FNE).
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen15. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1328.11 EUR