Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj kategorije (m/ž)

Autotrans d.d.
Prijava do: 05. 08. 2024.
Lokacija rada: Osijek

Opis posla

AUTOTRANS d.d. raspisuje oglas za poziciju: Voditelj kategorije (m/ž). Glavne odgovornosti: - izvrsno poznavanje tržišta nabave i lanca nabave za koju odgovara - izvrsne analitičke vještine - izvrsno poznavanje MS Office 365 alata - vrlo dobre vještine rješenja problema - sposobnost pozitivnog utjecaja i motiviranja suradnika u cilju postizanja zajedničkih ciljeva tvrtke
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Od Vas očekujemo - odličnu strukturiranost i organiziranost - dobro upravljanje vremenom i određivanje prioriteta - vrlo dobre vještine konceptualizacije rješenja problema - sposobnost pozitivnog utjecaja i motiviranja suradnika - spremnost na putovanje Ako se prepoznajete u ovom poslu i želite postati ponosan član naše tvrtke, molimo da nam pošaljete svoj životopis i molbu pošaljete. Slanjem svoga životopisa suglasni ste se da se Vaši podaci koriste u svrhu zapošljavanja u našoj tvrtki. Dobivene podatke obrađivati ćemo i koristiti u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka EU 2016/679 („GDPR“). Primljene podatke čuvamo dvanaest (12) mjeseci, koji rok teče počevši od kraja kalendarske godine u kojoj ste nam ih dostavili, za potrebe eventualnog budućeg zapošljavanja. Nakon isteka navedenog roka, podaci se brišu odnosno fizički uništavaju, ovisno o mediju na kojem su pohranjeni, osim ukoliko izričito ne zatražite da se isti brišu odnosno unište odmah po dovršetku selekcijskog postupka.

- redovna primanja - sigurnost zaposlenja u tvrtki s dugom tradicijom i prepoznatljivim brendom - dinamično okruženje europske tvrtke - ostale mogućnosti i povlastice u skladu s pravilnicima tvrtke - plaćeni troškovi prijevoza - plaćeni troškovi prehrane Vrsta rada: radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim radom
Autotrans d.d. je jedan od vodećih autobusnih prijevoznika u Hrvatskoj i član međunarodne grupacije Arriva. Arriva koja djeluje u 10 europskih zemalja, zapošljava oko 35.500 ljudi i prevozi više od 1,5 milijarde putnika godišnje. Arriva se ubraja među najveće operatere u putničkom prometu u Europi, a u Hrvatskoj upravlja voznim parkom od 600 autobusa i zapošljava više od 1000 zaposlenika. Svaki zaposlenik Arrive dio je globalnog tima čije su temeljne vrijednosti timski rad i zadovoljstvo korisnika visokom kvalitetom usluge koju pružamo. Svojim zaposlenicima za njihovu izvrsnost i predanost poslu Arriva nudi odlično iskustvo rada u međunarodnom okruženju i dijeljenje najbolje prakse s kolegama iz 10 europskih zemalja, potiče njihov razvoj pružanjem kontinuiranih edukacija i mogućnošću napredovanja. Sve navedeno nudimo jer želimo biti Vaš Prvi izbor pri zapošljavanju! Dobrodošli u naš tim!
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen26. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR