Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Senior PR Executive (m/ž)

DIALOG KOMUNIKACIJE d.o.o. za savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
Prijava do: 13. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Samostalno provođenje operativnih komunikacijskih planova, kreiranje komunikacijskih koncepata, svakodnevna komunikacija s klijentima, medijima i influencerima, sudjelovanje u produkcijskim procesima, izrada izvještaja i prezentacija.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Minimalno tri godine iskustva u komunikacijskom menadžmentu, izvanredne vještine usmenog i pisanog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku, upravljanje odnosima s medijima, influencers marketing, event menadžment, društvene mreže. Prednost imaju ambiciozne, proaktivne, odgovorne i dobro organizirane osobe s agencijskim iskustvom, spremne za rad u dinamičnom, inkluzivnom i održivom okruženju.
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva3

Nudimo priliku za profesionalni rast i razvoj u međunarodnoj komunikacijskoj agenciji, u iznimno ugodnoj atmosferi i uz rad na nekim od vodećih domaćih i stranih klijenata koje servisiramo u zemlji i inozemstvu. Mjesto rada je Zagreb, hibridno (jedan dan u tjednu i po potrebi radimo od doma). Kućni ljubimci su dobrodošli, a imamo spremnu i gratis teretanu, kao i stimulativne nagrade za posebna postignuća. Tvoj životopis i kratko motivacijsko pismo očekujemo do 13. srpnja 2024. putem linka za prijavu.
https://dialog-komunikacije.hr/Šoštarićeva 10, 10000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen03. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR