Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Glazbeni urednik (m/ž)

Croatia Records d.d.
Prijava do: 26. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Croatia Records, najveća diskografska kuća u Hrvatskoj i regiji, objavljuje natječaj za primanje u radni odnos na radno mjesto: Glazbeni urednik Croatia Recordsa (m/ž), Opis poslova: - rad na novim izdanjima iz kataloga Croatia Recordsa i provedba istih - surađivanje i komuniciranje s izvođačima i autorima te osmišljavanje, planiranje i provođenje promidžbenih aktivnosti - kontinuirano praćenje diskografske djelatnosti i drugih zbivanja u glazbenoj industriji - preslušavanje pristiglog glazbenog materijala i otkrivanje potencijalnih glazbenih nada - koordinacija sa suradnicima u izradi kompilacija i albuma - aktivna podrška svim kanalima prodaje kroz promotivne aktivnosti - njegovanje dobrih odnosa s medijima i ostalim interesnim skupinama - koordiniranje i komunikacija oko objava za društvene mreže i web stranice - osmišljavanje i realizacija kreativnih PR kampanja te kreativno pisanje tekstova - komunikacija prema općoj javnosti, korisnicima i medijima u skladu s poslovnom politikom tvrtke - izrada i koordinacija priopćenja za medije, suradnja s urednicima i organizacija konferencija
Vrsta poslaStalni radni odnos

Od tebe očekujemo: - visoka razina pismenosti - poznavanje domaće glazbene scene i trendova, uključujući i globalnu scenu - poznavanje osnovnih diskografskih pojmova - mogućnost rada u timovima i multitasking - poznavanje streaming servisa - jake organizacijske, komunikacijske vještine s dodatnom pažnjom na detalje i rokove - jake međuljudske vještine i sposobnost učinkovitog rada u brzom okruženju među kreativno i poslovno orijentiranim kolegama i partnerima Stručna sprema: - VSS ili SSS - engleski jezik (napredni) - napredno poznavanje rada na računalu uključujući aplikacije poput MS Office paketa, Mailchimpa i rada u bazama podataka - vozačka dozvola (B kategorija)
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)

Vrsta zaposlenja: - stalni radni odnos, na određeno vrijeme s mogućnošću na neodređeno
http://www.crorec.hrMakarska 3, 10 040 ZagrebKontinuirano ulaganje u naše zaposlenike, koji su među vodećim stručnjacima na području autorskih i srodnih prava, jedan je od ključnih faktora našeg uspjeha. Ulažemo u međuljudske odnose i potičemo otvorenu komunikaciju jer su ugodna radna atmosfera i zadovoljstvo zaposlenika neizostavan preduvjet dobrog poslovanja. Otvoreni prema novim idejama, usvajamo trendove koji će unaprijediti naše procese i doprinijeti boljem poslovanju.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR