Povratak

Customer Experience Specialist (m/ž)

Mediavision
Prijava do: 07. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Rad na poziciji Customer Experience Specialist uključivao bi rad na Pickbox NOW UX-u, testiranje produkta i komunikaciju s vanjskim suradnicima. Opis posla: - testiranje i sudjelovanje u razvoju streaming usluge Pickbox NOW - kreiranje i ažuriranje sadržaja na web stranicama Pickbox NOW i Pickbox TV - komunikacija s vanjskim suradnicima koji su involvirani u rad na produktu Pickbox NOW - izrada izvještaja i analitika - izvedba aktivacija B2C i B2B kampanja - komunikacija s korisnicima - koordinacija kolega i suradnika u svrhu otklona tehničkih poteškoća
Vrsta poslaStalni radni odnos

- znanje engleskog jezika - tehnička potkovanost - izvrsno poznavanje Microsoft Office paketa (Word, Excel, PowerPoint) - rad u Wordpressu i Mailchimpu - poznavanje streaming svijeta i usluga - dobre organizacijske sposobnosti koje uključuju oko za detalje i multitasking
JezikEngleski (B2)

- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseca - prijevoz - radno vrijeme 09:00-17:00 - rad je moguć isključivo iz ureda Za daljnji razgovor kontaktirat ćemo s kandidatima koji odgovaraju navedenim očekivanjima.
Mediavision
Mediavision
https://www.mediavision.hr/croatianRadnička cesta 52, 10000 ZagrebWE DESIGN, CREATE AND IMPLEMENT Mi smo Mediavision – agencija za marketing i TV industriju sa sjedištem u Zagrebu. Pod jednim krovom pružamo full service uslugu domaćim i inozemnim klijentima, te razvijamo i autorske projekte: - Pickbox NOW – prvi streaming servis u Hrvatskoj i regiji - Pickbox TV – jedan od najgledanijih pay-tv kanala u Hrvatskoj i regiji - NEM Dubrovnik – najveći TV market u srednjoj i istočnoj Europi - NEM Zagreb – event posvećen razvoju audiovizualnog stvaralaštva u Hrvatskoj i regijiViše o poslodavcu
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen27. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1328.03 EUR