Povratak

Prodajni predstavnik (m/ž)

LARETO GRUPA d.o.o. za trgovinu i usluge
Prijava do: 27. 10. 2024.
Lokacija rada: Vukovarsko-srijemska županija, Požeško-slavonska županija, Brodsko-posavska županija, Osječko-baranjska županija

Opis posla

Tvrtka Lareto grupa d.o.o. iz Zagreba, predstavnik brenda LARETO food traži samostalne prodajne predstavnike gastro programa, više izvršitelja na području Osijeka i okolnih županija u stalni radni odnos. Od Vas kao samostalnog prodajnog predstavnika očekujemo; - ostvarivanje individualnih ciljeva prodaje prema zadanim planovima. izuzetna sposobnost komuniciranje i prezentiranja - obilazak novih potencijalnih kupaca, uz prezentaciju i ponudu proizvoda i sklapanje poslovne suradnje - vođenje brige o prodaji na određenom području - obilazak kupaca na prodajnom području - primanje narudžbi od kupaca - vođenje evidencije o otpremi robe i naplati potraživanja od kupaca - vođenje dnevnih i mjesečnih izvještaje o svom radu te planove dostave robe kupcima - priprema, izrada i uredno vođenje dokumentacije - odgovornost za koordinaciju cjelokupnog procesa definicije narudžbe, isporuke, te daljnja materijalna zaduženja
Vrsta poslaStalni radni odnos

- znanje raznovrsnosti namirnica svih porijekla i uvid u gastronomsku ponudu svog kraja - poznavanje gastronomije smatramo važnim u odabiru kandidata - poznavanje prodajnih vještina, vješt i fleksibilan komunikator u cilju ostvarenja osobnog i profesionalnog odnosa s potencijalnim i postojećim kupcima - visok stupanj odgovornosti i samostalnosti i inicijative u radu - orijentiranost cilju i poduzetnost u izvršenju zadataka - donošenje samostalnih odluka - minimalno SSS - poznavanje MS Office aplikacija (obvezno) - iskustvo na istim ili sličnim poslovima (poslovima prodajnog predstavnika u HoReCa kanalu)
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office

Buduće članove našeg tima očekuje rad u poticajnoj, dinamičnoj te ugodnoj radnoj okolini. Zaposlenik na raspolaganju ima sve potrebne alate za kvalitetan odnos prema poslu. Ponude će biti razmatrane u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima.
https://laretofood.hr/Kao rezultat višegodišnjeg rada u svim segmentima ugostiteljstva danas tvrtka zastupa nekoliko brendova cijenjenih u gastro krugovima. I dalje ulažemo u proizvodnju i preradu visoko kvalitetnih namirnica koji su prisutni u mnogim restoranima i hotelima u Hrvatskoj.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen17. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR