Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pakirač u skladištu knjiga (m/ž)

FRAKTURA društvo s ograničenom odgovornošću za izdavačko grafičku djelatnost
Prijava do: 07. 08. 2024.
Lokacija rada: Ivanec Bistranski (Zaprešić)

Opis posla

- razvrstavanje i slaganje knjiga i druge robe u skladištu knjiga - pakiranje knjiga u kartonsku i papirnatu ambalažu, etiketiranje, priprema za slanje - unos adresa i ostalih podataka u računalni sustav - sudjelovanje u inventuri, redovitim i djelomičnim provjerama zaliha - primjena i poštivanje svih procedura i radnih uputa vezanih uz skladišno poslovanje - održavanje čistoće skladišta i pakiraone Mjesto rada je Ivanec Bistranski kod Zaprešića.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebne kvalifikacije: - razina obrazovanja: Srednja škola u trajanju do 3 godine i škola za KV i VKV radnike; Srednja škola u trajanju 4 i više godina - poznavanje rada na računalu (MS Office) Ostali uvjeti i prednosti: - odgovornost i preciznost - organiziranost i samostalnost pri obavljanju skladišnih poslova - spremnost na timski rad - fizička sposobnost za rad u skladištu - motiviranost za rad s knjigama
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Visokokvalificirani
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office

- rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 4 mjeseca - rad u timu i samostalno u dinamičnom okruženju - redovita primanja, naknada za prijevoz i topli obrok - redovan rad od ponedjeljka do petka - prilika za stjecanje radnog iskustva i novih vještina - rad u nakladničkoj kući s najviše nagrada Ako se prepoznaješ u opisu i smatraš da posjeduješ tražene kvalitete pošalji svoj životopis i motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku putem linka za prijavu.
Fraktura d.o.o.
http://fraktura.hrBregovita ulica 7, 10290 Ivanec BistranskiFraktura d.o.o. izdavačka je kuća koja već više od 20 godina postavlja nove standarde i pomiče granice u nakladničkom svijetu. To su prepoznali naši čitatelji, autori, brojni partneri, te stručni žiriji, pa smo tako 2015. godine na Londonskom sajmu knjiga proglašeni najboljom nakladničkom kućom na svijetu. Svake godine objavljujemo više od 100 novih beletrističkih i publicističkih naslova. Organiziramo Festival svjetske književnosti i brojne promocije. U ljeto 2020. otvorili smo Knjižaru Fraktura u centru Zagreba. Knjige i čitanje su naša strast i smatramo da one imaju središnje mjesto u svačijem životu. U našem je timu 25 djelatnika, a poslovanje temeljimo i na suradnji sa širokom mrežom vanjskih suradnika.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen18. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ostalo iznosi 876.04 EUR