Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Urednik pravne redakcije - Junior (m/ž)

Lexpera d.o.o.
Prijava do: 06. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Trgovačko društvo Lexpera d.o.o., sa sjedištem u Zagrebu, traži urednika pravne redakcije inovativnog i sadržajno bogatog portala IUS-INFO. Ako trenutno studiraš ili upravo si završio studij, dobrodošao si u naš tim.
Vrsta poslaStalni radni odnos, Studentski ugovor

Obavezno: - vještine pisanja i uređivanja sadržaja - poznavanje funkcioniranja pravnog sustava u RH - stručna sprema pravne struke - analitičke vještine - vladanje sustavima MS Word i Excel Poželjno: - iskustvo na području uređivanja i pisanja stručnih sadržaja ali nije obvezno - iskustvo s pročišćavanjem pravnih propisa - iskazana sposobnost za brzo usvajanje znanja potrebnog za rad s različitim informatičkim alatima Očekujemo kandidate koji su dobro upoznati s funkcioniranjem pravnog sustava u RH, poznavanjem uporabe MS Office-a i internetskih proizvoda, izrazito komunikativne i samoinicijativne osobe, odgovorne i spremne za rad u međunarodnom okruženju.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, Outlook
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva0-1

Kandidatima nudimo: - profesionalno usavršavanje i razvoj - stimulativna primanja - rad u internacionalnom okruženju kod renomiranog poslodavca te ostvarivanje vrijednih poslovnih kontakata - sudjelujemo u financiranju edukacija i studiranja
http://www.iusinfo.hrTuškanova 37, 10000 ZagrebDruštvo Lexpera d.o.o. vodeći je digitalni izdavač pravnih i poslovnih informacija u Hrvatskoj. Urednici pravne redakcije dnevno pripremaju i ažuriraju pravne sadržaje. IUS-INFO je najveći i najsveobuhvatniji pravni portal koji sadrži više od milijun međusobno povezanih dokumenata. Pravna redakcija IUS-INFO osnovana je 2008. godine i trenutno zapošljava osam urednika.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen27. 08. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR