Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Viši stručni suradnik II vrste za prostorno uređenje (m/ž)

ZAVOD ZA PROSTORNO UREĐENJE VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE
Prijava do: 11. 07. 2024.
Lokacija rada: Virovitica

Opis posla

Javni natječaj za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme u Zavodu za prostorno uređenje Virovitičko-podravske županije na radno mjesto: Viši stručni suradnik II vrste za prostorno uređenje (m/ž) - 1 izvršitelj/ica na određeno radno vrijeme.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Opći uvjeti za prijam u službu: - punoljetnost - hrvatsko državljanstvo Posebni uvjeti za prijam u službu: - magistar inženjer arhitekture Uz pisanu prijavu s naznakom za koje se radno mjesto podnosi prijava, kandidati su dužni priložiti: - životopis (vlastoručno potpisan) - dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice) - dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (original ili ovjerena preslika diplome ili uvjerenja o stečenoj stručnoj spremi) - uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u Javnom natječaju. Sukladno čl. 9 Pravilnika o unutarnjem uistrojstvu i načinu rada Zavoda za prostorno uređenje Virovitičko-podravske županije na radno mjesto mogu se primiti i osobe koje nemaju položen državni stručni ispit i/ili stručni ispit za stručne poslove prostornog uređenja i graditeljstva, uz obvezu da ga polože u roku od godinu dana od stupanja na rad. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Za kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, provest će se prethodna provjera znanja i sposobnosti putem intervjua. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti, smatra se da je povukao prijavu na javni natječaj. Na web-stranici Zavoda za prostorno uređenje Virovitičko-podravske županije www.juzpuvpz.hr objavit će se vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata. Prijave na natječaj, zajedno s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 15 (petnaest) dana od objave ovog natječaja na oglasnoj ploči Zavoda na navedenu adresu s naznakom: "Ne otvaraj - natječaj za prijam vježbenika u Zavod za prostorno uređenje Virovitičko-podravske županije“. O rezultatima natječaja obavijestit će se osobe koje su zadovoljile formalne uvjete natječaja u roku od 8 dana od donošenja odluke. Nakon raspisanog natječaja ne mora se izvršiti izbor, ali se u tom slučaju donosi odluka o poništenju natječaja. Protiv odluke o poništenju natječaja nije dopušteno podnošenje pravnih lijekova, a odluka se dostavlja svim kandidatima prijavljenima na natječaj.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme u trajanju vježbeničkog staža.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen27. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Arhitektura iznosi 1279.43 EUR