Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent carinskog poslovanja (m/ž)

ENNA Fruit d.o.o.
Prijava do: 04. 08. 2024.
Lokacija rada: Dugo Selo

Opis posla

- priprema i obrada carinske dokumentacije za uvoz i izvoz robe - osiguravanje usklađenosti s carinskim propisima i zakonodavstvom - komunikacija i suradnja s carinskim tijelima, špediterima i drugim relevantnim institucijama - praćenje i implementacija carinskih propisa i procedura - vođenje evidencije i arhiviranje carinske dokumentacije - savjetovanje unutar tvrtke o pitanjima vezanim za carinsko poslovanje - rješavanje carinskih sporova i problema koji se mogu pojaviti tijekom uvoza i izvoza - analiza i optimizacija carinskih troškova - priprema i podnošenje carinskih deklaracija - priprema izvještaja za nadređene o statusu carinskih postupaka - identifikacija i upravljanje carinskim rizicima - sudjelovanje u internim i eksternim auditima vezanim za carinsko poslovanje - vođenje evidencije o plaćanjima carinskih dažbina i drugih troškova - koordinacija s drugim odjelima unutar tvrtke kako bi se osigurala pravovremena i točna carinska dokumentacija - organizacija obuke za zaposlenike o carinskim propisima i postupcima
Vrsta poslaStalni radni odnos

- SSS/VŠS/VSS ekonomske, pravne ili tehničke struke - najmanje 1 godina relevantnog radnog iskustva - poznavanje carinskih propisa i postupaka - prednost je ako kandidat ima položen ispit za carinskog agenta - sposobnost samostalnog rada i donošenja odluka - odlično poznavanje rada na računalu (MS Office) - aktivno znanje engleskog jezika, u pisanju i govoru - vozačka dozvola B kategorije Što očekujemo: - proaktivnost - sistematičnost u radu - spremnost na učenje i kontinuirani razvoj - spremnost na timski rad - pragmatičan pristup pri rješavanju problema
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva1

- dinamično radno okruženje - profesionalnu radnu okolinu - mogućnost razvoja Napomena: životopis je potrebno poslati putem linka za prijavu. Prijava se neće razmatrati bez priloženog životopisa. Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje izričitu privolu društvu da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (‘’Narodne novine’’ broj 42/18).
https://ennafruit.hr/ENNA FRUIT je vodeća tvrtka za organizaciju proizvodnje, otkup, distribuciju i preradu voća i povrća na području Hrvatske i regije. Naša osnovna djelatnost je organizacija proizvodnje voća i povrća kroz kooperantske odnose s ciljem povezivanja primarne poljoprivredne proizvodnje i tržišta. Svojim kupcima osiguravamo kontinuiranu opskrbu svježim voćem i povrćem iz Hrvatske i svijeta. Tržištu nudimo kvalitetu i kontinuitet isporuke. Kooperantima osiguravamo sve preduvjete za kvalitetnu proizvodnju. Pouzdan smo i poželjan partner svojim kupcima i dobavljačima, a zaposlenicima nudimo priliku za napredovanje kroz rad u poticajnom okruženju. Politika zapošljavanja i odnosa prema zaposlenicima u našoj kompaniji počiva na principima izgradnje kvalitetnih timskih odnosa, ali i poticanja individualnih kvaliteta i kreativnosti zaposlenika. Dio smo uspješne grupacije ENERGIA NATURALIS, jedne od najbrže rastućih kompanija u Hrvatskoj koja svojim inovativnim idejama teži biti generator znanja i razvoja u cijeloj regiji.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen25. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR