Povratak

Konstruktor brodskih sistema (m/ž)

Navproject d.o.o.
Prijava do: 07. 10. 2024.
Lokacija rada: Rijeka

Opis posla

- konstruiranje brodostrojarskih sistema u specijaliziranim 3D programima - izrada koordinacijskih nacrta te radioničkih skica cjevovoda - komunikacija sa sudionicima na projektu - administrativno praćenja obavljenog posla - u slučaju potrebe, putovanja unutar EU
Vrsta poslaStalni radni odnos

Osnovni uvjeti: - kandidat treba imati tehničko obrazovanje, strojarstvo (brodostrojarstvo) i brodogradnja su prednost - spremnost na rad za računalom - dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu - spremnost na moguća povremena poslovna putovanja unutar EU - relevantno radno iskustvo je prednost - iskustvo u korištenju AutoCAD-a, te relevantnih specijaliziranih 3D programa je prednost Očekivanja: - spremnost na kontinuirano učenje i proaktivan pristup pri tome - sistematičnost i posvećenost radnim zadacima - otvorenost pri timskom radu
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Internet, Outlook
JezikEngleski (B2)

- rad u kolegijalnom i ugodnom radnom okruženju - detaljna tehnička podrška novim zaposlenicima - rad na projektima renomiranih proizvođača brodova - mogućnost dodatne edukacije ovisno o potrebama posla - konkurentna primanja - nagrade za ostvarene rezultate, božićnica te ostala stimulativna primanja
http://www.navproject.hrProlaz Marije Krucifikse Kozulić 2, 51000 RijekaNavproject d.o.o. je tvrtka koja pruža inženjerske usluge u području brodogradnje. Tvrtka je osnovana sredinom 2015. godine, te od tada uspješno djeluje na tržištu. Osnovna inženjerska usluga koju tvrtka pruža je konstruiranje brodostrojarskih sistema u specijaliziranim 3D programima. Uz navedenu uslugu u mogućnosti smo pružiti uslugu vođenja projekata i timova u dijelu brodostrojarskih konstrukcija te inženjersku podršku u proizvodnji. Klijenti su nam uglavnom renomirane inozemne tvrtke te uredi istih u Hrvatskoj. Ovisno o potrebama posla te zahtjevima klijenta moguća su i povremena putovanja unutar EU. Putnički, offshore, ribarski brodovi te trajekti neki su od referentnih projekata na kojima smo sudjelovali. Kvalitetni međuljudski odnosi, visoki stupanj tehničke podrške novim zaposlenicima te kolegijalna i otvorena komunikacija osnova je u djelovanju našeg tima koji broji devetoro zaposlenika. Zbog povećanja obima posla u potrazi smo za novim djelatnicima.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen27. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1288.8 EUR