Povratak

Dentalni asistent (m/ž)

Poliklinika LiderDent
Prijava do: 25. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Zapošljavamo dentalnog asistenta (m/ž) i veselimo se ljubaznoj, odgovornoj i motiviranoj osobi.
Vrsta poslaStalni radni odnos

- završena srednja škola ili prekvalifikacija za dentalnog asistenta - posjedovanje licence HKDM - radno iskustvo nije nužno, no svakako je dobrodošlo Što očekujemo od tebe? - ljubav prema poslu i predanost u radu - želju za učenjem i usavršavanjem - poznavanje rada na računalu - proaktivnost - odgovornost - posvećenost detaljima - organiziranost i sistematičnost - vrhunske komunikacijske vještine - empatiju, ljubaznost i susretljivost
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visokokvalificirani
JezikEngleski (A2)

- stimulativna primanja - rad u dinamičnoj, motivirajućoj i ugodnoj radnoj atmosferi i proaktivnom timu - kontinuirano učenje uz mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja - rad s vrhunskom dentalnom opremom, materijalima i tehnologijom Molimo priložiti životopis i motivacijsko pismo.
http://www.liderdent.clinicKaptol 12, 10000 ZagrebPoliklinika za ortodonciju i oralnu kirurgiju.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen15. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR