Povratak

Pomoćnik u projektno-tehničkom uredu (m/ž)

CAME ADRIATIC d. o. o.
Prijava do: 28. 07. 2024.
Lokacija rada: Kastav

Opis posla

Radi širenja poslovanja u potrazi smo za pomoćnikom/pomoćnicom u našem projektno-tehničkom uredu! Opis posla: - programiranje i puštanje u rad parking sustava - tehnička podrška za parking sustave - pružanje tehničke podrške za razne sustave automatike u asortimanu CAME - povremeni terenski rad
Vrsta poslaStalni radni odnos

- VSS elektro tehničke ili informatičke struke - izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu - informatička znanja: MS office, poznavanje sustava mrežne komunikacije te Windows sustava - radno iskustvo poželjno Posebne osobine: - lojalnost, organiziranost, određivanje prioriteta, samostalnost, kreativnost i komunikativnost, proaktivnost uz sposobnost obavljanja više radnih zadataka istovremeno - visoka motiviranost za izvršenje radnih zadataka
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)

- iznadprosječna primanja uz ostale beneficije - ugovor na neodređeno, puno radno vrijeme uz probni rad 3 mjeseca - rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju Vaše životopise očekujemo najkasnije do 28.7. putem linka za prijavu.
https://www.came.com/hr/Žegoti 6/1, 51215 KastavKroz tradiciju poslovanja dugu 50 godina, CAME se pozicionirao kao vodeći brend za razvoj integriranih rješenja za automatizaciju, kontrolu i sigurnost stambenih, poslovnih i urbanih prostora koja stvaraju inteligentna okruženja po mjeri ljudi. Nuđena rješenja kreću se od automatizacije dvorišnih vrata, video ulaznih sustava, sustava za kontrolu temperature, sustava pametnih kuća do izrade i automatizacije garažnih i industrijskih vrata. Nudimo i rješenja za upravljanje otvorenim i zatvorenim parkiralištima, okretne barijere za kontrolu pristupa pješaka i cestovne barijere, automatske stupiće i road blockere za kontrolu pristupa vozila i visoku sigurnost. Naš kontinuirani rast rezultat je neprestanog rada na inovacijama, proširenju proizvodnih linija i razmjera nuđenih mogućnosti. CAME Adriatic sa sjedištem u Kastvu jedna je od 25 podružnica grupacije CAME otvorenih diljem svijeta. Radi širenja poslovanja u potrazi smo za novim kolegicama i kolegama koji će se pridružiti našem timu mladih i ambicioznih profesionalaca!
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen28. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Elektrotehnika iznosi 911.23 EUR