Povratak

Senior Skladištar (m/ž)

Sancta Domenica d.o.o.
Prijava do: 14. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb (Jankomir)

Opis posla

U Sancta Domenici, koja je dio Big Bang grupe, nedavno smo uveli u skladištu Trace WMS sustav. Zbog uvođenja sustava i povećanog obima posla zapošljavamo i dodatne skladišne radnike sa iskustvom. Pozivamo na prijavu sve kandidate koji su upoznati s učinkovitom organizacijom vremena i prostora u skladištu, spremni su na izazov, a ujedno imaju iskustva u radu u skladištu te su upoznati s logističkim procesima u skladištu. Što će Vaš posao uključivati? - tražimo radnika za sve procese u skladištu - na utovaru i istovaru robe, slaganju robe, pripremi paketa za isporuku krajnjem kupcu - odgovornost za ispravnost lokacije robe, te urednost skladišnog prostora i vođenje evidencije Lokacija rada: Zagreb, Jankomir 25, Robni terminali (trenutno). U početku iduće godine selimo u moderan logistički centar u Svetoj Nedelji.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno iskustvo? Da! - radno iskustvo na poslovima skladištenja i isporuke robe - prilagodljivost i dobra fizička spremnost - vozačka dozvola B kategorije
Vozačka dozvolaB

Zašto Sancta Domenica? 1.Zato što mi brinemo o vašim prihodima! - cijenimo iskustvo i trud pri obavljanju posla. Na osnovnu bruto plaću, koja ovisi o dosadašnjem iskustvu, dodaje se redovita mjesečna nagrada + naknada za topli obrok i prijevoz - ove godine smo isplatili uskrsnicu i regres, a povjerenje i trud naših dugogodišnjih zaposlenika nagrađujemo jubilarnim nagradama 2. zato što nas pokreću neovisnost i sloboda: brinemo se za dobro uvođenje u posao koje Vam omogućuje brz samostalan rad i zadovoljstvo na poslu 3. zato što smo u kontaktu s trendovima i inovacijama: najjači i razvojno orijentirani regionalni trgovac potrošačkom elektronikom, a sada smo i digitalno podržali naše skladište 4. zato što nas smijeh povezuje i zato što smo tu jedni za druge – to su dvije prepoznatljive vrijednosti unutar naših timova i na to smo iznimno ponosni 5. jer mi nismo obično skladište. Naši skladištari su leteći superheroji koji svojim poznavanjem artikala i skladišta pružaju najbolje korisničko iskustvo 6. zato što nam je stalo do ugodnijeg i zdravijeg radnog okruženja – nudimo Multisport program jer su zdravlje i tjelesna aktivnost od izrazite važnosti 7. zato što radimo na razvoju svojih potencijala i omogućavamo najboljim zaposlenicima napredovanje do vodećih pozicija 8. budući da želimo da se osobno i profesionalno razvijate, podržavamo sve edukacije Visina plaće također ovisi o iskustvu i kompetencijama, stoga ih istaknite u prijavi (životopisu) i prilikom razgovora! Ako smo Vas uvjerili, vašu prijavu za rad očekujemo najkasnije do 14.10.2024. putem linka za prijavu.
https://www.sancta-domenica.hr/Dr.Franje Tuđmana 69, 10431 Sveta Nedelja
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen04. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR