Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Provoditelj kraćeg STEM programa ranog učenja matematike (m/ž)

Profesor d.o.o.
Prijava do: 16. 08. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Osijek

Opis posla

Tražimo kreativne provoditelje STEM programa s naglaskom na rano učenje matematike za djecu vrtićke dobi (m/ž). Postani dio našeg tima i inspiriraj mlade umove! Tražimo super edukatore koji će: - poticati i voditi djecu rane i predškolske dobi kroz čarobni svijet matematike i STEM-a - koordinirati upisne aktivnosti i biti glavna kontakt osoba za roditelje - surađivati sa stručnim osobljem vrtića po potrebi - briga o sigurnosti djece u prostorijama u kojima se program provodi
Vrsta poslaStalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Što očekujemo od tebe? - organiziranost, vedrinu, komunikativnost i samostalnost - završeno usmjerenje za odgojitelja, učitelja razredne nastave, nastavnika ili profesora matematike/fizike/informatike - spremnost na rad u popodnevnim satima, bez obzira na to jeste li već zaposleni - ljubav prema učenju i poučavanju matematike te razumijevanje njezine važnosti u razvoju djece
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
JezikEngleski (A2)

Kakav posao nudimo? - kreativan i dinamičan - prema dogovoru, do 8 sati tjedno Što ti nudimo? - odlična i stimulativna primanja - rad do 3 sata dnevno u popodnevnim satima - mogućnost stalnog zaposlenja s punim radnim vremenom - pripremu i edukaciju za provođenje STEM programa za djecu vrtićke dobi - ugodnu radnu okolinu ispunjenu smijehom i znatiželjom djece Pridruži nam se! Ako misliš da matematika može biti zabavna i želiš dijeliti svoje znanje s djecom, javi nam se! Spremni smo pokazati svijetu da učenje može biti zabavno i inspirativno – jesi li ti taj kreativni edukator kojeg tražimo? Napomena! Sa osobom koja ispunjava uvjete iz natječaja moguće je sklopiti ugovor o radu te ako ste već negdje zaposleni te želite dodatno zaraditi ugovor o dodatnom radu na neodređeno vrijeme do najviše 8 sati tjedno. Osobe čiji profili ispunjavaju uvjete iz natječaja biti će pozvani na selekcijski razgovor.
https://profesor.hr/Kapucinska ulica 31, 31000 OsijekMi smo tvrtka PROFESOR d.o.o. iz Osijeka, ekipa koja uživa u matematici. Naš je osnovni cilj pomoći djeci da zavole programe iz STEM područja stvarajući okruženje u kojemu ljubav prema matematici, informatici, a kasnije i fizici, tehničkoj kulturi i drugim STEM područjima raste svakim danom! Naša misija je pokazati da matematika može biti zabavna, kreativna i jednostavno čarobna. Naš tim čine odgojitelji, učitelji i nastavnici matematike i informatike s dugogodišnjim iskustvom, spremni prenijeti svoje znanje i entuzijazam novim generacijama. S nama matematika nije samo brojanje – mi je činimo zabavnom, kreativnom i uzbudljivom! Matematika je srce našeg programa – vještine koje djeca stječu učenjem matematike od najranije dobi su od iznimne važnosti u životu jer djetetu pomažu da se suoči s različitim izazovima koji ga čekaju tijekom psihosocijalnog razvoja i odrastanja. Vođeni željom za izvrsnošću, misija nam je kroz rad s djecom pokazati da učenje matematike može biti zabavno, kreativno, kvalitetno i uspješno. Naši programi odobreni su od Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih.
Potreban broj zaposlenika5
Oglas objavljen06. 08. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Obrazovanje i znanost iznosi 1099.52 EUR