Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Komercijalni administrator (m/ž)

MLC ELECTRONIC d.o.o.
Prijava do: 29. 05. 2024.
Lokacija rada: Donji Stupnik

Opis posla

- pisana i usmena komunikacija s kupcima - zaprimanje i obrada upita i narudžbi - izrada ponuda, predračuna i računa prema nalogu voditelja ključnih kupaca - otvaranje radnih naloga u poslovnom sustavu, suradnja sa tehničkim uredima i voditeljima proizvodnje - ostali poslovi prema zahtjevu nadređenog a u skladu sa stručnom spremom, znanjem i vještinama
Vrsta poslaStalni radni odnos

- iskustvo u administrativnim poslovima - znanje engleskog jezika – razina govora B1, razina pisma B1 - znanje njemačkog jezika – razina govora A1, razina pisma A1 - prednost - razvijene komunikacijske vještine - organizacijske sposobnosti - napredna informatička pismenost - poznavanje rada u bilo kojem sustavu za vođenje poslovanja, prednost iskustvo u Pantheonu
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
JezikEngleski (B2), Njemački (Prednost)
Minimalno radno iskustvo1

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad - podmirenje troškova prijevoza u cijelosti - isplata prigodnih nagrada - božićnica, uskrsnica, dječji dar - isplata stimulativnog dijela plaće za postignute rezultate u radu - plaćeni godišnji redovni sistematski pregledi - plaćene edukacije, seminari i usavršavanja u okviru potreba posla - mogućnost napredovanja u skladu sa rezultatima rada - mogućnost rada od kuće uz dogovorene uvjete
http://www.mlc.hrIvana Gorana Kovačića 2, 10451 PisarovinaMLC electronic d.o.o. posluje od 1997. godine u području razvoja, projektiranja i proizvodnje dizala i opreme za dizala. Na tržištu je prisutan do 2003. kao proizvođač mikroprocesorskog upravljanja za dizala temeljenog na vlastitom razvoju, a od 2003. dopunjujemo ponudu sa mehaničkim komponentama te kompletnim strojarskim rješenjima za dizala. Na tržištu je trenutno 3. generacija upravljanja s kojom smo se u poslijednjih 5-7 godina čvrsto pozicionirali u top 10 nezavisnih europskih proizvođača. Kontinuirani razvoj proizvoda koje nudimo globalno na visoko kompetitivnim tržištima zahtijeva radnu snagu koja visoko cijeni i iskazuje kreativnost i inovativnost u radu bilo da se radi o tehnologiji proizvodnje bilo da se radi o novim generacijama proizvoda. Želja pojedinca za osobnim i profesionalnim razvojem i usavršavanjem je uvijek prepoznata, honorirana i svesrdno podržana. Očekujemo vas s veseljem u našem timu!
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen09. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR