Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni računovođa (m/ž)

LOGIKA društvo s ograničenom odgovornošću za informacijske djelatnosti
Prijava do: 09. 09. 2024.
Plaća: Od 1100 EUR do 2000 EUR
Lokacija rada: Zagreb, Rad od kuće

Opis posla

Tražimo osobu koja će se pridružiti našem timu računovođa te samostalno preuzeti kompletne računovodstvene poslove za manje firme. Stručna pomoć dostupna je od kolega kako za edukaciju sa radom u programu, tako i za računovodstvene savjete te bilanciranje. Od računovođe očekujemo samostalnu komunikaciju s klijentom te po potrebi sa poreznom upravom, dnevno knjiženje dokumenata (ulazni računi, bankovni izvodi, pregled PDV obrasca, obračun plaća), razumijevanje računovodstvenih procesa, sklonost usvajanju novih znanja.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineExcel, Internet
Minimalne godine radnog iskustva1-3

Nudimo rad sa fleksibilnim radnim vremenom i mjestom rada, te redovita primanja uz mogućnost bonusa. Bonus se ostvaruje na temelju preuzete količine posla čime zaposlenik sam određuje balans između ostvarenih primanja i slobodnog vremena.
https://www.logika.hrLjubljanica 29 b, 10000 ZagrebLogika d.o.o. je tvrtka koja se bavi izradom računovodstvenih programa te pružanjem računovodstvenih usluga. Programski sustav Total razvili smo i optimizirali upravo za računovodstvene poslove.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen02. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 1248.23 EUR