Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Čistač / Čistačica

MLC ELECTRONIC d.o.o.
Prijava do: 29. 05. 2024.
Lokacija rada: Zagreb (Lučko)

Opis posla

Čišćenje prostora tvrtke.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Stručna spremaSrednja stručna sprema

- naknada za prijevoz - puno radno vrijeme - rad prijedpodne
http://www.mlc.hrIvana Gorana Kovačića 2, 10451 PisarovinaMLC electronic d.o.o. posluje od 1997. godine u području razvoja, projektiranja i proizvodnje dizala i opreme za dizala. Na tržištu je prisutan do 2003. kao proizvođač mikroprocesorskog upravljanja za dizala temeljenog na vlastitom razvoju, a od 2003. dopunjujemo ponudu sa mehaničkim komponentama te kompletnim strojarskim rješenjima za dizala. Na tržištu je trenutno 3. generacija upravljanja s kojom smo se u poslijednjih 5-7 godina čvrsto pozicionirali u top 10 nezavisnih europskih proizvođača. Kontinuirani razvoj proizvoda koje nudimo globalno na visoko kompetitivnim tržištima zahtijeva radnu snagu koja visoko cijeni i iskazuje kreativnost i inovativnost u radu bilo da se radi o tehnologiji proizvodnje bilo da se radi o novim generacijama proizvoda. Želja pojedinca za osobnim i profesionalnim razvojem i usavršavanjem je uvijek prepoznata, honorirana i svesrdno podržana. Očekujemo vas s veseljem u našem timu!
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen09. 05. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Ostalo iznosi 876.04 EUR