Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / medicinski tehničar - dentalni asistent (m/ž)

Zdravstveni centar Novamed
Prijava do: 08. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo medicinsku sestru / medicinskog tehničara - dentalnog asistenta (m/ž) za rad u ordinacijama dentalne medicine (asistiranje doktoru, priprema radnog mjesta i instrumenata, prijem pacijenata ...).
Vrsta poslaStalni radni odnos

Od kandidata očekujemo: - odgovornost i samostalnost u radu - dobro snalaženje u obavljanju svakodnevnih zadataka - razvijene komunikacijske vještine - ugodan odnos prema kolegama i pacijentima - spremnost za timski rad
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineWord, Excel, Internet
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva1-3
http://www.novamed.hrAv.V.Holjevca 23, 10000 ZagrebNovaMed je zdravstveni centar koji objedinjuje širok spektar zdravstvenih usluga na jednom mjestu (interna medicina, gastroenterologija, kardiologija, dermatologija, mali kirurški zahvati, laboratorijska dijagnostika, endokrinologija, proktologija, otorinolaringologija, dentalna medicina...).
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen28. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR