Povratak

Voditelj postupka prijave na javne natječaje (m/ž)

ETI GROUP d.o.o.
Prijava do: 07. 07. 2024.
Lokacija rada: Rijeka

Opis posla

Od kandidata očekujemo: - organizaciju i koordinaciju rada u cilju ažurnog i kvalitetnog obavljanja poslova prijave na javne natječaje - izrada plana prijave - briga o zakonitoj primjeni zakonskih propisa i podzakonskih akata iz područja javnih natječaja - unapređenje procesa prijave na javne natječaje - unapređenje internih procedura vezanih uz jednostavnu prijavu - sudjelovanje u postupku prijave na javne natječaje kao predstavnik društva
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

- VŠS/VSS, tehničkog, ekonomskog, društvenog ili pravnog usmjerenja - 3 godine na poslovima prijave na javne natječaje Posebna znanja i vještine: - korištenje PC-a (Windows, MS Office, Internet i e-mail) Zahvaljujemo na Vašem odazivu i nadamo se budućoj suradnji.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineInternet, MS Office
JezikEngleski (A2), Talijanski (A2)
Minimalno radno iskustvo3
http://etispa.com/Pomerio 23, 51000 Rijeka
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen27. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1328.03 EUR