Povratak

Suradnik u financijama / Asistent uprave (m/ž)

PINOY 385 d.o.o.
Prijava do: 12. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- priprema, obrada i kontrola izlaznih i ulaznih faktura - obavljanje platnog prometa - praćenje financijskih obaveza klijenata - odgovaranje na upite i traženje informacija i dokumenata uz visoku razinu uslužnosti, diskrecije i povjerljivosti - izrada mjesečnih obračuna za izvještavanje društva prema grupi - kontakt osoba prema poreznim savjetnicima za računovodstvena pitanja - ostali administrativni poslovi po potrebi i nalogu odgovornih osoba društva
Vrsta poslaStalni radni odnos

Što očekujemo od novog člana tima: - VŠS/VSS - radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od 3 godine - Visoka razina odgovornosti, organiziranosti i samostalnosti u radu - naglašene analitičke, komunikacijske i organizacijske vještine - savjesnost, povjerljivost i pedantnost u izvršavanju zadatak - aktivno znanje engleskog jezika (B1/B2 razina) - napredno korištenje MS Office alata
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)
Minimalno radno iskustvo3

- izazovan posao u mladom i dinamičnom timu - rad na neodređeno vrijeme uz probni rok - redovita, konkurentna primanja i paket dodatnih beneficija - naknadu troškova prijevoza - subvencionirana Multisport kartica - poticajno radno okruženje Što te očekuje nakon prijave? Kandidati koji sukladno prethodnom radnom iskustvu ispunjavaju uvjete, pozvat ćemo na prvi razgovor. Na kraju razgovora dobit ćeš jasne informacije o procesu selekcije i rokovima u kojima ćemo se javiti.
http://pinoy385.hrPalmotićeva ulica 13/1, 10000 ZagrebPINOY 385 d.o.o. vodeća je Agencija za ustupanje i posredovanje pri zapošljavanju filipinskih radnika. Vizija tvrtke je zadržati poziciju vodećeg pružatelja usluga ustupanja i posredovanja u zapošljavanju stranih radnika. Na tržištu Republike Hrvatske prepoznati smo po svojoj kvaliteti usluge, poslovnoj organizaciji te profesionalnom odnosu i radu u korist klijenata.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen02. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988.52 EUR