Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vulkanizer / automehaničar (m/ž)

Unikomerc Automobili d.o.o.
Prijava do: 16. 07. 2024.
Lokacija rada: Lučko, Zagreb (Rudeš), Sesvete

Opis posla

- rad na strojevima za montažu i balansiranje guma - rad na uređaju za podešavanje geometrije kotača - brzi servisi na vozilima - izmjena ulja, filtera, kočnica i sl. - rad u ovlaštenom VULCO servisu
Vrsta poslaStalni radni odnos

- prednost kandidatima s radnim iskustvom - točnost, ažurnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka - susretljivost i spremnost na rad u timu - poželjno poznavanje rada na računalu - poželjno znanje engleskog jezika
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
JezikEngleski (Prednost)

- radno vrijeme: od ponedjeljka do petka od 08:00 do 17:00 h, subotom od 08:00 do 13:00 h (prva smjena od 08:00 h do 16:00 h, druga smjena od 10:00 h do 17:00 h + subota) - iznadprosječne uvjeti rada u ugodnom interijeru radionice i u mladom timu - stimulativna primanja - bonuse sukladno ostvarenju poslovnih ciljeva - prigodne nagrade - božićnica, uskrsnica, naknada za godišnji odmor i sl. - isplatu dara djetetu do 15. godine - osigurana radna odjeća, obuća i oprema za rad - obračun prekovremenih sati po satnici uvećanoj za 30% - rad u stabilnoj tvrtki sa dugom tradicijom - radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
https://unikomerc-automobili.hr/Zagrebačka 115, 10410 Velika GoricaUnikomerc Automobili d.o.o. tvrtka je sa više od 20 godina tradicije rada u automobilskoj industriji te u svom sastavu ima pet servisno-prodajnih centara u kojima se obavljaju poslovi prodaje guma i vulkanizacije te autoservis za sve vrste vozila. Moderno opremljene radionice sa iskusnim djelatnicima te visoka razina usluge naš su standard. Pored velikog izbora guma, naplataka, amortizera, ispušnih sistema, kočionih komponenti i zamjene motornoga ulja, nudimo i druge servisne usluge i stručno savjetovanje.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen13. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR