Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik za izdavanje vozila u Rent-a-caru / Referent (m/ž)

RENTAL VIRIBUS d.o.o.
Prijava do: 30. 09. 2024.
Lokacija rada: Čilipi

Opis posla

Referent za rent-a-car (m/ž) zadužen je za sljedeće odgovornosti: - obrada i upravljanje usmenim i pisanim upitima korisnika - detaljno upoznavanje korisnika s uvjetima i pravilima najma - pravovremena i precizna isporuka vozila prema dogovoru - inspekcija i kontrola vozila prilikom izdavanja i povrata - točno i pravovremeno ispunjavanje ugovora o najmu - obračun i naplata troškova najma te dodatnih usluga - održavanje higijene i urednosti vozila - održavanje urednosti i funkcionalnosti uredskog prostora - obavljanje raznih administrativnih zadataka prema potrebama posla
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Što od Vas očekujemo? - odlično poznavanje engleskog jezika, u govoru i pismu; poznavanje drugih stranih jezika predstavlja prednost - izvrsne komunikacijske vještine - snažne organizacijske sposobnosti - spremnost na rad u fleksibilnom radnom rasporedu koji obuhvaća dnevne, popodnevne i večernje smjene, kao i povremeni rad vikendom i praznicima
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Kvalificirani, Viša stručna sprema, Magisterij, Stručni prvostupnik, Magistar struke, MBA, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Visokokvalificirani
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)

- stabilna primanja - naknadu za troškove prijevoza - prilika za profesionalni rast i razvoj - rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju - ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja ugovora na neodređeno vrijeme
Heinzelova ulica 44, 10000 ZagrebAvis Budget Group, Inc. is a leading global provider of vehicle rental services, both through its Avis and Budget brands, which have more than 10,000 rental locations in approximately 175 countries around the world, and through its Zipcar brand, which is the world's leading car sharing network, with more than 900,000 members. Avis Budget Group operates most of its car rental offices in North America, Europe and Australia directly, and operates primarily through licensees in other parts of the world. Avis Budget Group has approximately 29,000 employees and is headquartered in Parsippany, N.J.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen20. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR