Povratak

Koordinator voznog parka i alata (m/ž)

DUKE TECHNOLOGIES d.o.o.
Prijava do: 19. 10. 2024.
Lokacija rada: Jalkovec

Opis posla

Ako tražite dinamičnu poziciju u kojoj ćete biti ključna osoba za organizaciju i održavanje voznog parka i alata, imamo pravu priliku za vas! Naš Voditelj voznog parka i alata brine o tome da su alati i vozila uvijek spremni i u top formi, što našim timovima omogućuje efikasno obavljanje poslova. Uz to, povremeno ćete biti zaduženi za doček kolega s aerodroma i njihov prijevoz do našeg sjedišta u Varaždinu. Ključne odgovornosti: - organizacija i praćenje odlazaka na teren, uključujući pripremu vozila i alata - vođenje evidencije o alatu i vozilima te osiguravanje da su svi alati ispravni i spremni za upotrebu - raspodjela vozila i alata zaposlenicima te praćenje njihove upotrebe - redovito praćenje kilometraže i potrošnje goriva, kao i organizacija servisa vozila - suradnja s vanjskim servisima za održavanje i popravak vozila - povremeni odlasci po kolege na aerodrom i prijevoz do sjedišta u Varaždinu
Vrsta poslaStalni radni odnos

Kvalifikacije i vještine: - srednja stručna sprema, tehničkog usmjerenja je prednost - iskustvo na sličnim poslovima (upravljanje voznim parkom, održavanje alata) je prednost - dobre organizacijske vještine i sposobnost multitaskinga - poznavanje MS Office alata, s naglaskom na Excel - vozačka dozvola B kategorije
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (C1), Hrvatski (Materinji)
Minimalne godine radnog iskustva0-1

- rad u pozitivnom i podržavajućem timu - mogućnosti za profesionalni razvoj i napredovanje - konkurentna plaća i odlični uvjeti rada
http://www.duke-tech.comDUKE Technologies je privatno vlasnička tvrtka sa sjedištem u Europi. Kao međunarodni pružatelj inženjerskih rješenja, pokrivamo širok spektar industrija: automobilska industrija, skladišta i logistika, farmaceutska, kemijska i petro-kemijska industrija, prehrambena industrija, energetski sektori, zrakoplovstvo, itd. S višegodišnjim iskustvom u industrijskim postrojenjima diljem svijeta, posjedujemo niz certifikata u području robotike, kvalitete, zaštite na radu, održavanja okoliša, elektrotehnike, zavarivanja i upravljanja projektima. Naši referentni projekti i zadovoljni klijenti prisutni su širom svijeta. Misiju ostvarujemo globalno, djelujući u 17 zemalja, a neprestano tražimo nove izazove, kako u zemlji tako i u inozemstvu.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen09. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Promet, transport, pomorstvo iznosi 1227.16 EUR