Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Trgovac u maloprodaji (m/ž)

Goodyear d.o.o.
Prijava do: 12. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Rad u maloprodajnoj trgovini obuhvaća: - kontakt s kupcima i predstavljanje proizvoda tvrtke u maloprodajnoj trgovini, telefonski ili e-mailom - rad na blagajni u trgovini te izdavanje gotovinskih i bezgotovinskih računa, običnih računa i R1 računa - izdavanje ponuda kupcima fizičkim osobama i pravnim osobama - briga o stanju zaliha robe u trgovini te narudžba robe za trgovinu od dobavljača - vođenje brige o web shop narudžbama, otprema preko dostavne službe, praćenje dostave paketa i naplata webshop narudžbi - kontrola naručene robe za trgovinu i unos primki robe na skladište trgovine - obavještavanje nadređenog o potrebama izmjene cijena, akcijama, ulistavanjima novih artikala ili izbacivanju artikala iz asortimana - organizacija i provođenje inventura - printanje cijena i deklaracija i označavanje robe - održavanje maloprodajne trgovine čistom i urednom te organiziranom - komunikacija s računovodstvom i veleprodajom
Vrsta poslaStalni radni odnos

Od kandidata se očekuje visoka razina pedantnosti i ažurnosti u upravljanju zadacima i dokumentacijom vezanom za komercijalne ponude, račune i nabavke robe. Od kandidata se očekuje da ima dobro razvijenu mogućnost multitasking-a. S obzirom da se većina kupoprodajnih transakcija u trgovini odrađuje telefonom, preko web shopa i emaila, od kandidata se očekuje dobro poznavanje korištenja interneta, excela i outlook-a. Prednost imaju kandidati koji imaju iskustvo u prodaji istovjetne ili slične robe koja obuhvaća: - zaštitnu opremu (zaštitna obuća, rukavice, respiratorna zaštita, zaštita glave i sluha, radna odjeća) - pčelarska oprema (pribor i alati potrebni u pčelarstvu) - alati i pribor (rezni i brusni program, ručni alati, željezarija, vijčana roba)
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Internet, Outlook
JezikHrvatski (Materinji)
Minimalne godine radnog iskustva3-5

- stalne edukacije - izvrsni komunikacijski odnosi unutar tvrtke - mogućnost nabavke proizvoda po posebnim uvjetima za zaposlenike - stimulacije ovisno o ostvarenim rezultatima Radno vrijeme maloprodaje je smjenski: - prva smjena ponedjeljak - petak 07:00 - 15:00 h - druga smjena ponedjeljak - petak 08:30 - 15:30 te subota od 08:30 do 13:30 h
http://www.apismarket.hrErvenička 23, 32100 VinkovciGoodyear d.o.o. je tvrtka osnovana 1993.g. a osnovna djelatnost je proizvodnja i distribucije opreme za zaštitu na radu i pčelarske opreme. Uz osnovnu djelatnost tvrtka distribuira radnu opremu poput ručnih alata, reznog i brusnog pribora i vijčane robe.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen02. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR